stat
Impreza już się odbyła

Cyrk Zalewski - Widowisko 2021 (3 opinie)

Zapraszamy na Wielką Premierę najlepszego cyrkowego show w Polsce!

Cyrk Zalewski rozpoczyna sezon 2021!

W programie m.in:
Kula "Śmierci", "dinozaur", shimmer i shine, minecraft, duża iluzja, pokaz hula hop pod kopułą cyrku, strongman, spiderman, gimnastyka na Bungee, clown RiCO, gimnastyka na sztrabatach, ekwilibrystyka na krzesłach, napowietrzny pokaz gimnastyki na kole, napowietrzny pokaz gimnastyki na siatce.

OBOWIĄZKOWE MASECZKI I DEZYNFEKCJA RĄK

Przeczytaj także

Informacja o biletach

 • Bilet normalny
  60 zł
 • Bilet ulgowy
  17 - 30 zł
Bilet rodzinny 160 zł

Opinie (3)

 • Średnio ...

  Średnio (Pruszcz Gdański). Prowadzący zachowywał się jakby na scenie był, bo musi. Od niechcenia. Jak za karę. Wymuszony uśmiech był wręcz męczący.
  Akrobaci fajni, ale ich (pań) częste nieudane żonglerki czy ewolucje z hula hop psuły show . To za mało jak na takich profesjonalistów.
  Klaun Rico najlepszy! Wspaniały. Bezbłędny. Wyjątkowy.
  Motocykliści również wspaniali.
  Strongman- brawo!
  Akrobata Maciej robił cuda z krzesłami. Brawo.
  Loże? To po prostu rozstawione na trawie krzesła, obciągnięte tkaniną, niestety w wielu przypadkach połamane, powyginane. Widać, że nikt nie kontroluje ich stanu technicznego.
  Tragedia epidemiczna- do zgłoszeni właściwym służbom. Totalne nieprzestrzeganie obostrzeń. Zero dezynfekcji rąk. Obsługa nie nosiła maseczek ani nie wymagała tego od gości. Zgłoszenie tego faktu służbom jest niestety konieczne, bo w namiocie, w którym jest 1000 osób i tylko może z 1% miał ubrane maseczki nie może pozostać bez interwencji.
  Show ogólnie na trójkę z plusem. Dzieciom się podobało i to jest ten dodatkowy plus. W 2022 roku wybiorę jednak inny cyrk. Państwu mimo wszystko życzę wszystkiego dobrego. Prowadzącemu zalecam raczej niewychodzenie na scenę jeśli ma to robić z przymusu.

  • 1 7

 • Polecam!!!

  Super występy cena godna występów bardzo nam i znajomym się podobało a dzieci były zachwycone Prowadzący super.Akrobaci świetni !!wspaniały pokaz wielkie brawa!!Klaun Rico człowiek który rozbawi nawet smutnego jego pomysły bawią do łez!!!Motocykliści wielkie brawa !!! Szacun:)cały występ na 6+ :) Polecam z całego serca !!wszyscy byli wspaniali i ich występy!!Pozdrawiam serdecznie całą ekipę!!

  • 0 0

 • Wmiare ok

  Loże nie polecam drogo jak za kszeslo zdiecia wata popcorn karuzela drogo ścisk

  • 1 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.