• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Crust Over Baltic: how long? + death crusade + unborn suffer + garota

28 maja zapraszamy na koncert do gdyńskiej Desdemony.

HOW LONG? (Crust / Czechy)

rock / punk - koncerty w Trójmieście


Starzy załoganci z okolic Śląska Cieszyńskiego. Mimo wieku nie zwalniają a każdy ich kolejny wydany materiał lepszy od poprzedniego. W 2018 zagrali w Gdańsku na afterze po DIY Feście wówczas rozbili bank.
https://howlong-crust.bandcamp.com/

DEATH CRUSADE - epatujacy furią bękart crust punka i metalu. Kwartet starych, brzydkich i wściekłych muzyków, nie stroniących zarówno od skocznego D-beatu, jak i rozpędzonego blasta. Soniczne piekło, czerpiące garściami z obydwu scen. Na pokładzie muzycy Filth of Mankind, Blindead czy HIV. Zagrają w większości nowy materiał, który wkrótce ujrzy światło dzienne. I jak zawsze - obiecują wjechać w was czołgiem!
https://www.youtube.com/watch?v=wX2Z3DT2r2s
https://www.facebook.com/deathcrusadepunk
www.deathcrusade.bandcamp.com

UNBORN SUFFER powstał w listopadzie 2001 roku. We wrześniu 2003 zespół zarejestrował swój debiutancki album Procreated Suffering, który został wydany własnym sumptem w kwietniu 2004. Drugi album Is This What Weve Created? został wydany w listopadzie 2006 roku przez rosyjska wytwórnię SOULFLESH COLLECTOR. Po nagraniu trzeciej płyty Desecrate/Retaliate/Obliterate pod koniec czerwca 2007 zespół zawiesił działalność na 5 miesięcy, następnie przeszedł spore przetasowania personalne. Desecrate/Retaliate/Obliterate zostało wydane 22 lutego 2008 ponownie przez SOULFLESH COLLECTOR. W 2009 zespoł wypuścił Epkę I Am Your Nemesis I rozpoczął stałe koncertowanie. Czwarty album Unborn Suffer został wydany w 2012 przez japońską GHASTLY MUSIC. Po 2 latach promocji płyty ( m.in. u boku SUFFOCATION) zespół wydał swój pierwszy oficjalny album koncertowy Live Suffering. Pod koniec 2015 Unborn Suffer wypuścił składankę Revisited Suffering poprzez polskiego wydawcę INFERNUM MEDIA, oraz zarejestrował swój piąty album "Nihilist", który ukazał się 1 lutego 2016 poprzez SELFMADEGOD records. Szósty i najnowszy album Commit(ment to) Suicide ukazał się 26 czerwca 2020 roku.
Unborn Suffer 2021:
Damian Sfenson Bednarski - wokal, gitara
Łukasz Lukass Ziółkowski perkusja
Sławomir Kocikowski bas, wokal

Opinie

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.