• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

CopaGarden - Rosalie.

Rosalie. wystąpi w Jedz Pij Tańcz na strefie #CopaGarden! To niesamowite dla nas, ponieważ obserwujemy tą Artystkę od dłuższego czasu i mocno ją cenimy! Dlatego to niebywałe wyróżnienie, że możemy organizować koncerty muzyków, których tak mocno szanujemy i słuchamy na co dzień.

Info o Rosalie.:

Kiedy debiutowała EPką Enuff miała już na koncie występy na Openerze i Spring Break. Szybko zainteresowała się nią wytwórnia Alkopoligamia.com. To pod jej skrzydłami epka ukazała się fizycznie, a chwile wcześniej premierę miał pierwszy klip do piosenki "Pozwól", który do tej pory obejrzało ponad pół miliona osób. Twórczość Rosalie. to efekt własnych muzycznych poszukiwań w odpowiedzi na coraz szerzej eksplorowane trendy we współczesnej muzyce rnb, czerpiącej z klasycznego hip-hopi i nowej elektroniki. 19 stycznia 2018 ukazał się jej pierwszy album długogrający.

Na Flashback znajdziemy czołówkę producentów polskiej sceny niezależnej. To właśnie współpraca z nimi i wspólny czas spędzony w studio z Envee'm, pozwoliła Rosalie. stworzyć spójny, emocjonalny album, który spotkał się z wyjątkowo dobrym przyjęciem wśród słuchaczy i dziennikarzy. Efektem jest zwycięstwo w plebiscycie Sanki2018 (polskim odpowiedniku BBC Sound Of), a także nominacja do nagrody Fryderyka w kategorii "Debiut Roku".

Początek 2019 to start prac nad drugą płytą Rosalie. ale także nominacja do nagrody Olśnienia Onetu, obok Kasi Nosowskiej i zespołu Behemoth. Aktualnie artystka kontynuuje trasą koncertową promującą "Flashback".

Wstęp darmowy
Tego dnia nie obowiązują rezerwacje
Przed i po koncercie DJ.

Przeczytaj także

Opinie