stat
Impreza już się odbyła

Coolturalna Pasterka

Podczas tej Wyjątkowej nocy, Nasi Pasterze poprowadzą Was ku krainie Wiecznego Szczęścia. Za dekami klasycznie już, jak co niedzielę RZEPA & KTHEK.

RZEPA - Dj i promotor undergroundowych imprez. Przygodę z muzyką rozpoczął w 2008 roku, kładąc pierwszy winyl na gramofon. W 2010 roku wyjechał do Londynu w poszukiwaniu inspiracji i kwintesencji sformułowania "JUNGLE IS MASSIVE" Tam, też zadebiutował jako Dj, a w roku 2014 i 2016 zagrał w Made in Brasil mieszczącym się na terenie legedarnej dzielicy Camden Town.

Po powrocie do rodzinnego Trójmiasta zajął się juz na poważnie graniem i organizacją eventów w 3city. Podczas klubowych wojaży miał przyjemnosć zagrać z takimi osobistościami jak: Goldie, Concord Dawn, Black Sun Empire, Dj Deekline, Soom T, Aba Shanti-I, Zion Train. Gra z płyt winylowych, nie planując wcześniej stricte swoich setów, co sprawia iż jego każdorazowy występ to czysta energia, dopasowana do miejsca, ludzi i panującego klimatu. Grając stara się dawać z siebie wszystko, to co najlepsze, aby poruszyć nawet najbardziej wymagających słuchaczy.

Dominującymi gatunkami, które miesza to Jungle, Drum and Bass oraz muzyka Bassowa.

KTHEK - Kosio The Kamil - Kamil Kosik - MC's, producent, dj - student realizacji dźwięku. Fascynat syntezatorów analogowych, wraz ze swoim kolegą nagrał album DUB.RZE (sykot netlabel/2017) i od tego momentu ciężko go wyciągnąć ze studia. Od czasu do czasu grywa w okolicznych klubach, gdzie odtwarza muzykę dubtechno/techno/tech-house

Przeczytaj także

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.