stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Confusion Project & Andriey Konstantinov

Zapraszamy serdecznie na wyjątkowy, wtorkowy wieczór w Teatrze Boto, podczas którego wystąpi zespół Confusion Project. Tym razem pianiście Michałowi Ciesielskiemu, perkusiście Adamowi Golickiemu i basiście Pawłowi Urowskiemu towarzyszyć będzie saksofonista Andriey Konstantinov. 

lip 25

sobota, godz. 20:00

Gdynia,
Kup bilet
lis 15

niedziela, godz. 19:30

Gdynia,
bilety 30 zł
Kup bilet
Koncert odbędzie się w ramach trasy "The Fruit of Change", obejmującej niemal 30 koncertów w Polsce, Rosji i Kazachstanie.

jazz - koncerty w Trójmieście


Na ogólny wyraz muzyki CONFUSION PROJECT składają się niebanalne, rozbudowane kompozycje czerpiące z szerokiej palety stylistyk oraz wspólne dążenie muzyków do tego, aby zachować w swojej grze balans między błyskotliwością i humorem, a subtelnością i intymnością. 

Trio ma na swoim koncie koncerty na takich festiwalach, jak Komeda Jazz Festival 2013, Ladies Jazz Festival 2014, Gdańskie Noce Jazzowe 2014, Experyment 2015, Jazz Nad Odrą 2016, Jazz w Lesie 2016 i Jazz w Ruinach 2016, Kartuzy Jazz Bass Days 2017. Zespół ma także na koncie koncerty live na antenie Programu 2 Polskiego Radia, czy też radia RDC.

W 2014 roku ukazała się debiutancka płyta zespołu, zatytułowana "How to Steal a Piano?", a w grudniu 2015 roku druga płyta:"The Future Starts Now". Obie spotkały się z entuzjastyczną reakcją krytyków i słuchaczy.

W 2014 roku wystąpili w finale European Jazz Contest, jako jeden z 4 najlepszych zespołów jazzowych z całej Europy. W 2016 roku wystąpili na międzynarodowym konkursie Big Sky 2016 w Moskwie, w którym to Michał Ciesielski otrzymał drugą nagrodę w kategorii "Najlepszy Instrumentalista"


ANDRIEY KONSTANTINOV, saksofonista jazzowy, kompozytor i aranżer, związany z muzyką akademicką. Zwycięzca wszechrosyjskich (Delphic Games 2008) i międzynarodowych konkursów muzycznych ("Nadzieja 2014" w Krasnojarsku, "Siberian Assembly" 2014 w Nowosybirsku). Brał także udział w wielu festiwalach jazzowych ("Jazz nad jeziorem Bajkał" w Irkucku; "Jazz w starej twierdzy" w Nowokuzniecku, festiwal jazzowy w mieście Ułan-Ude).

W 2013 roku założył kwartet Jazz Tales grający muzykę fusion, który na początku 2014 roku został laureatem Grand Prix 1 Międzynarodowego Festiwalu "Na skrzydłach jazzu". W 2015 roku Andriey Konstantinov stworzył tradycyjny jazzowy kwartet składający się z najlepszych muzyków jazzowych z miasta Nowosybirsk (Suworow, Averchinkov, Nikitin) specjalizujący się w bardziej tradycyjnym jazzie. Wziął także udział w ciekawym projekcie utalentowanego muzyka Wasilija Błochina, który umiejętnie zaaranżował 16-taktową muzykę z gry "Dendy". Nawiasem mówiąc, jedna z wersji z Andrieyem Konstantinovem zdobyła pierwsze miejsce na międzynarodowym konkursie muzyki do gier w Stanach Zjednoczonych.

Wstęp: 25 zł
Ilość miejsc ograniczona, zachęcamy do zakupów online lub rezerwacji biletów (rezerwacja@boto.art.pl).

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij