stat
Impreza już się odbyła

Co warto zobaczyć w Polsce?

Kasia i Maciej Marczewscy, twórcy docierającego do miliona turystów internetowego przewodnika po Polsce www.ruszajwdroge.pl, autorzy przewodników Ruszaj w Bieszczady i Ruszaj na Kociewie Świeckie oraz Klub Marynarki Wojennej w Gdyni zapraszają na turystyczne spotkanie z pomysłami na wakacje w Polsce.

Na spotkaniu Co warto zobaczyć w Polsce? Kasia i Maciej udowodnią, że nie trzeba wyjeżdżać daleko, żeby przeżyć ciekawą przygodę. Pokażą dlaczego od 11 lat nieustanie podróżują po Polsce i jak odkrywają kolejne regiony naszego kraju.

Kasia i Maciej zmierzą się z powtarzanym przez wielu hasłem "Polska jest piękna!". Udowodnią, że poza bajecznymi pocztówkami ze wschodami słońca i skierowanymi do nielicznych muzeami, jest jeszcze mnóstwo powodów dla których warto ruszyć w Polskę.

Podpowiedzą gdzie warto pojechać, co zobaczyć i jak zorganizować udane wakacje w Polsce. Pokażą kilkadziesiąt miejsc, które sami odwiedzili i opowiedzą o nich bez dat, trudnych słów i skomplikowanych historii. Odkryją przed uczestnikami ciekawe miejsca i regiony idealne na dłuższe wakacyjne wyjazdy.

Spotkanie zakończy losowanie przewodników i turystycznych gadżetów przywiezionych przez Kasię i Macieja z ich wycieczek po Polsce. Prowadzący będą też rozdawać darmowe mapy, przewodniki i foldery z różnych zakątków Polski: od Kaszub, Kociewia, przez centralną Polskę aż po Karkonosze, Małopolskę i Podkarpacie.

Zapraszamy Cię, jeśli potrzebujesz sprawdzonych pomysłów na wakacyjne wycieczki. Nieważne, czy jeździłeś już kiedyś po Polsce, czy nigdy nie ruszałeś/aś się poza granice Twojego miasta. Pokażemy Ci gdzie warto pojechać, co zobaczyć w drodze i gdzie szukać pomysłów na kolejne wyjazdy.

Po spotkaniu będzie można kupić przewodniki autorstwa Kasi i Macieja Marczewskich: Ruszaj w Bieszczady ze sprawdzonymi pomysłami na 14 dni w Bieszczadach oraz Ruszaj na Kociewie Świeckie z planem na 10 dni w mniej znanej, kujawsko-pomorskiej części Kociewia w regionie, w którym dobrze zjesz i wypoczniesz.

Cykl spotkań Klubu Krajoznawcy-Podróżnika w Klubie Marynarki Wojennej w Gdyni

Na spotkania zapraszamy wszystkich, którzy szukają sprawdzonych pomysłów na wycieczki po Polsce. Kasia i Maciej Marczewscy na kolejnych spotkaniach podpowiedzą:

19.07.2021 r. o 17:30 - Ruszamy w Bieszczady!
02.08.2021 r. o 17:30 Sprawdzone pomysły na wakacje w Polsce
06.09.2021 r. o 17:30 Mazury Nieoczywiste
04.10.2021 r. o 17:30 Kamperem przez podlaskieKasia i Maciej Marczewscy - małżeństwo pasjonatów, pozytywnie zakręcone na punkcie zwiedzania Polski. Od 11 lat aktywnie ją zwiedzają, sprawdzają, testują i opisują najciekawsze atrakcje turystyczne w kraju.

Pod marką "Ruszaj w Drogę!" stworzyli: Fundację promującą polską turystykę w Polsce www.fundacja.ruszajwdroge.pl, Klub - jedyny taki w Polsce cykl prezentacji podróżniczych o polskich regionach www.ruszajwdroge.pl/kalendarz i największy blog podróżniczy o Polsce www.ruszajwdroge.pl.

Co roku z ich pomysłów na zwiedzanie Polski korzysta milion turystów, a ich podróże po Polsce obserwuje na co dzień ponad 50 tysięcy Fanów w mediach społecznościowych. Już w pierwszym roku działania ich Fundacja współpracuje z organizacjami turystycznymi z 16 polskich województw. Doceniają to jurorzy prestiżowego gdańskiego konkursu Tourism Trends Awards i ogłaszają Fundację Ruszaj w Drogę! "Debiutem Roku 2016".

Od 2019 roku ukazują się na rynku ich pierwsze drukowane przewodniki: Ruszaj w drogę na Malbork i Żuławy, Ruszaj na Kociewie Świeckie i Ruszaj w Bieszczady. Przewodniki można kupić na spotkaniach z czytelnikami i wysyłkowo w sklepie autorów www.sklep.ruszajwdroge.pl

Kasia i Maciej Marczewscy chętnie dzielą się sprawdzonymi pomysłami na wycieczki: w Internecie, w audycjach radiowych i telewizyjnych oraz na odbywających się regularnie w Trójmieście i okolicach spotkaniach i prezentacjach Klubu Ruszaj w Drogę

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.