• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Co w trawie piszczy - warsztaty plastyczne | Przyroda na warsztat! | Stacja Orunia

Spędzacie wakacje w mieście? Nic straconego! 8 i 9 lipca w godzinach od 10:00 do 12:30 zapraszamy Was na kreatywne warsztaty plastyczne Co w trawie piszczy w Stacji Orunia.

Wyruszcie z nami na niezwykły spacer przyrodniczy i poczujcie się artystami_kami. Po powrocie ze spaceru stworzycie dzieło inspirowane pięknem natury w dowolnej technice plastycznej. Może to być obraz na płótnie, rysunek albo kolaż.

Prowadzenie: Gosia Zamorska (Fundacja Generacja) - Gdańska społeczniczka, animatorka i poetka, prowadząca warsztaty dla dzieci i dorosłych oraz spacery przyrodnicze; założycielka i prezeska Fundacji Genaracja, działa w klubie Wrzeszczak założycielka Gdańskiej Szkoły Haiku, zafascynowana tą japońską formą poetycką, jej haiku były publikowane w Przekroju, japońskim Asahi i amerykańskim Tinywords.
__
Kiedy? 8 i 9 lipca w g. 10:00 - 12:30
Gdzie? Stacja Orunia, ul. Dworcowa 9, Gdańsk
Dla kogo? Warsztaty rekomendowane są dla dzieci powyżej 6 roku życia.
Wstęp? Udział w warsztatach - 50 zł.
Ilość miejsc ograniczona.

Jeśli masz silną chęć udziału w warsztatach, ale doświadczasz tymczasowych trudności finansowych, napisz do nas na edukacja@gak.gda.pl o swojej sytuacji, a my znajdziemy odpowiednie rozwiązanie dla wszystkich.
__
Przyroda na warsztat! Lato w domach kultury GAK.
Pod hasłem Przyroda na warsztat! Gdański Archipelag Kultury przygotował w lipcu i sierpniu szereg kreatywnych warsztatów, których tematem przewodnim będzie przyroda i natura. Uczestnicy_czki będą mieli okazję zgłębiać tajemnice lokalnego środowiska i odkrywać niezwykłe miejsca w najbliższej okolicy. Przyroda na Warsztat! to nie tylko sposób na twórcze spędzenie czasu, ale również okazja do zdobycia nowej wiedzy i umiejętności, a także nawiązania nowych przyjaźni. Weźmiemy przyrodę na warsztat filmowy, dźwiękowy i plastyczny w ośmiu domach kultury GAK w siedmiu dzielnicach Gdańska. Wkrótce ruszą zapipsy, a więc śledźcie nasze media społecznościowe i stronę.
Projekt realizowany jest przez Zespół Edukacji Gdańskiego Archipelagu Kultury.
__
Jak dojechać do Stacji Orunia?
Najbliższe przystanki komunikacji miejskiej:
pociąg: (4 min. pieszo od Stacji Orunia), przystanek: Gdańsk Orunia
autobus: 132, 189, 200, 205, 207, 232, 289 (7 min. pieszo od Stacji Orunia), przystanek: Gościnna
__
Dostępność
Warsztaty odbędą się na parterze, w dostępnej sali dla osób z niepełnosprawnością ruchową, wózków, z dostępną toaletą. Jeżeli masz szczególne potrzeby proszę skontaktuj się z nami.
__
Warsztaty zorganizowane są w ramach projektu ProfiKultura. ProfiKultura Gdański Program Profilaktyki Uzależnień Cyfrowych" zrealizowano ze środków "Szczegółowego Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii dla Gminy Miasta Gdańska na rok 2023".

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    50 zł
https://www.bilety24.pl/inne/1237-co-w-trawie-piszczy-warsztaty-plastyczne-przyroda-na-warsztat-stacja-orunia-108215?id=612711

Opinie