stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Closterkeller / Ereles + After Rock/Gothic (1 opinia)

Zapraszamy na koncert zespołu CLOSTERKELLER czołowego przedstawiciela nurtu tzw. "klimatycznego" rocka, który został okrzyknięty mianem kultowej formacji na polskiej scenie muzycznej. Jego liderką jest Anja Orthodox - jedna z czołowych, polskich wokalistek rockowych, obdarzona charakterystycznym głosem i charyzmą. Muzyka grupy jest bardzo zróżnicowana; od chorych, zimnofalowych brzmień, poprzez flirt z ciężkim metalem, aż do nieco "zakręconego" pop-rocka, a mocne akcenty stanowią monumentalne gotyckie kompozycje.

Elder, Red Scalp, Diuna

cze 1

sobota, godz. 18:00

Gdynia,
bilety 60 zł
przedsprzedaż 50 zł

Był kiedyś Jarocin

lis 23

sobota, godz. 17:00

Gdańsk,
bilety 80 zł
Kup bilet
Ostatnie studyjne wydawnictwo zespołu zat. "VIRIDIAN" miało swoją premierę jesienią 2017 roku, jako dziesiąty album studyjny, którego wydawcą był Universal Music Polska. Materiał został zarejestrowany w studio "KULTOWE" Adama Toczko, który był jednocześnie jego producentem muzycznym. Płyta została bardzo dobrze przyjęta zarówno przez fanów jak i media muzyczne. Album po premierze uplasował się na 7 pozycji listy najlepiej sprzedających się płyt w Polsce, dodatkowo jako najwyżej notowana nowość na liście OLiS.

ciężkie brzmienia - koncerty w Trójmieście


Płyta została nominowana do nagrody Antyradia w kategorii album roku 2017, Anja Orthodox w kategorii wokalistka roku, a utwór zat." Kolorowa Magdalena" nominowano w kategorii przebój roku.
https://www.facebook.com/closterkeller/
www.closterkeller.pl

ERELES to nowy polski zespół rockowy, założony w 2016 roku. Członkowie tej grupy są jednocześnie wieloletnimi przyjaciółmi oraz muzykami zespołu Kabanos. Skład nowej formacji stanowi trio: Arkadiusz "Lodzia" Grochowski (śpiew, gitara), Damian "Fons" Biernacki (bas) i Marcin "Dudzik" Dudzicki (perkusja).

22 marca 2018 roku zespół wydał swój debiutancki album pt. "Krok Odwagi". To 15 utworów utrzymanych w stylistyce rock, grunge, alternative i śpiewanych w języku polskim. ERELES na żywo, to mieszanka wybuchowa! Występy są pełne energii, pasji i mocy. Nazwa zespołu oznacza "zespół niespokojnych nóg". Nie można ustać w miejscu!

Facebook: https://www.facebook.com/erelesband/
YouTube: https://www.youtube.com/c/ERELES
Instagram: https://www.instagram.com/ereles.band/
Strona: https://www.ereles.pl/

Po koncercie zapraszamy na After Party "Rock/Gothic/Metal"
Imprezę poprowadzi: Jaca - muza/światło/wizualka
DJ, organizator, animator muzyczny, rezydent/menadżer Klubu Metro.
Od 2009r. organizuje/gra rockowe imprezy: Rock Night, Rock'N'Roll Is King!, Flower Power Night, Depeche Mode & The Cure Party, Halloween Rockowy, Valentine's Day-Vampire's Rock Night, Polski Rock - Dobry Rock, Schism...
https://www.youtube.com/watch?v=YxxLDnU1VQM
https://web.facebook.com/djjaca.jacenty

Opinie (1)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najpopularniejsze wydarzenia

  • 3 godz
  • |
  • 12 godz
  • |
  • 3 dni
  • |
  • 7 dni