Impreza już się odbyła

City of Angels - 4

SOBOTY - CITY OF ANGELS
Kontynuujemy sprawdzona i tak lubianą imprezę sobotnią wzbogacając ją nowymi twarzami najlepszych polskich Dj-i. Oczywiście nie zabraknie naszego Rezydenta Mike G. Będziemy bawić się w klimacie funk, rnb, house, deep i latino house i oczywiście największych i najbardziej znanych hitów dyskotekowych. Nie zaczynajcie before w domu. MOŻECIE STRACIĆ DUŻO DODATKOWYCH ATRAKCJI. Z ulotką rozdawaną na Starówce przez naszych promotorów wejście na imprezy do końca sierpnia gratis. Zapraszamy w każdą sobotę do Miasta Aniołów na 21.00.

lis 7

sobota, godz. 22:00

Gdańsk,
Wstęp wolny
gru 12

sobota, godz. 22:00

bilety 35-45 zł
Więcej info na
www.facebook.com/KlubMiastoAniolow
Rezerwacje stolików 58 768 58 31
DJ MIKE G jest jednym z przedstawicieli młodej i ambitnej toruńskiej sceny klubowej.
Początek jego obecności na rynku to końcówka 2009 roku.
Od tego czasu możecie usłyszeć go w klubach na terenie całej Polski.
W swoich muzycznych playlistach MIKE G przemyca maksimum energii oraz klubowego vibe'u.
Uczestnicy jego imprez mogą wyczuć ogromne zaangażowanie i niepowtarzalny styl.
Obecnie MIKE G jest rezydentem gdańskiego klubu Miasto Aniołów oraz toruńskiego Stars gdzie każdego weekendu zaskakuje swoich Klubowiczów najnowszą selektą.
Warto pamiętać, że Mike G to nie tylko dźwięk! Jest również jednym z DVJ w Polsce, którzy opanowali do perfekcji sztukę łączenia obrazu z muzyką.
Jako członek kolektywu Party with Video wykorzystuje nowoczesne technologie, przenosząc swoich Gości w inny wymiar imprezowania.
MIKE G jest osobą otwartą na nowe futurystyczne brzmienie, które uzupełnia świeżymi produkcjami z pogranicza takich stylów jak house, deep house, rnb, hiphop, trap & twerk.
Aktualnie pracuje nad projektami Party with Video (projekt audiowizualny, połączenie obrazu z dźwiękiem) oraz Partyrockers' (wspólnie z DJ'em Paragraph51 tworzą nową falę muzycznego uderzenia w Polsce).

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.