stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Cienqi Stand Up w Doku Vol. 1

Czym jest Cienqi Stand Up? Cienqi Stand Up to komiczki, komicy, ryjówki, łasiczki, a przede wszystkim Publiczność... bo to ona jest najważniejsza zaraz po maseczkach i rękawiczkach "oczywiście"!

A bez cukru i konkretniej? Cienqi Stand Up to pierwsza w Polsce i prawdopodobnie jedyna na świecie plenerowa scena na dachu Fiata Cinquecento, którego Cienqi dostał od Ojca. Formuła jest bardzo prosta - on zaprasza komików, którzy wpadają testować żarty, a oni ogarniają dowcipy, które Was bawią Wy się bawicie, my się bawimy, świat się cieszy. Wszyscy zdrowi, bo " śmiech to zdrowie"!

Start o 21:00, bo wtedy się zaczyna noc, a stand up ją lubi. Przewidywany czas trwania imprezy to 2h. Kto wystąpi? Niespodzianka. Możemy jedynie zapewnić, że będzie dobrze, bardzo dobrze lub jak mawia Pan Robert Makłowicz: "Yyyyy wyśmienicie"!

Występ jest BEZPŁATNY, a liczba miejsc ograniczona. Bilety (miejsce na leżaku i w samochodzie) są dostępne tutaj: https://app.evenea.pl/event/standupwdoku/ Należy wcześniej dokonać rezerwacji! 

Patronat medialny: Trojmiasto.pl
Organizator: JOYevent

Przeczytaj także

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.