stat
Impreza już się odbyła

Christmas Party 2019 - Mike G

Nasz sobotni Rezydent Mike G zaprasza na bożonarodzeniową imprezę pod tytułem Christmas Party 2019 składając świąteczne życzenia wszystkim, którzy w tym dniu odwiedzili Klub nad Motławą. Do życzeń dołącza się cała ekipa Miasta Aniołów. To kolejna ostatnia, tym razem bożonarodzeniowa imprez w obecnej wersji Miasta Aniołów.

W tym świątecznym dniu po suto zastawionych stołach i bombach kalorycznych, przyszedł czas na zgubienie zbędnych kilogramów, oczywiście tylko w Mieście Aniołów i tylko podczas energetycznej imprezy jaką zaserwuje Wam Mike G!

W tym dniu przygotowaliśmy dla naszych Gości "przelotkę" po różnych stylach, gatunkach i epokach muzycznych, nie zapominając oczywiście o starych dobrych beat-ach, przy których tak lubicie poszaleć w sobotnie wieczory w Mieście Aniołów.

Nikt z odwiedzających nas Gości w tym dniu nie wyjdzie znudzony, dla każdego będzie coś fajnego. Muzyka i atmosfera to nasze atuty, choć nie wszystkie.

21:00-22:00 - wszyscy, którzy w tym czasie zawitają do Miasta Aniołów mają wstęp wolny.

Nie zaczynajcie before w domu, promocja trwa tylko jedną godzinę! Polubcie i pobierajcie zdjęcia z facebooka.

Zapraszamy do Miasta Aniołów. Czeka wiele atrakcji i promocji.

Więcej info na www.facebook.com/KlubMiastoAniolow
oraz na www.miastoaniolow.com.pl

Rezerwacje stolików wyłącznie pod numerem 58 768-58-31
------------------------------------
Mike G jest jednym z wyróżniających się przedstawicieli toruńskiej sceny klubowej. Początek jego obecności na rynku to końcówka 2009 roku. Od tego czasu możecie usłyszeć go w klubach na terenie całej Polski. W swoich muzycznych playlistach MIKE G przemyca maksimum energii oraz klubowego vibe'u. Uczestnicy jego imprez mogą wyczuć ogromne zaangażowanie i niepowtarzalny styl. Obecnie MIKE G jest rezydentem gdańskiego klubu Miasto Aniołów oraz toruńskiego klubu Stars gdzie każdego weekendu zaskakuje swoich Klubowiczów najnowszą selektą. Oprócz tego dumnie przemierza Polską i grywa w najlepszych polskich miejscówkach oraz wydarzeniach ściśle związanych z kulturą Hip Hop. W ostatnim czasie uczestniczył na największch Polskich festiwalach poza granicami kraju - zimowych - Music Fest w Les Orres - Francja (2015) oraz Les Menuires (2017) oraz letnim Festiwalu Chilling w Chorwacji w miejscowości Porec (2016) wspólnie z ekipą Snow Show a jako Partyrockers od 2015 roku współtworzy Polish Hip Hop Festival w Płocku - największy w Polsce festiwal Hip Hopowy . DJ MIKE G jest oficjalnym DJem drużyny koszykarskiej Twarde Pierniki, z którą dumnie zdobywa medale Mistrzostw Polski. Warto pamiętać, że Mike G to nie tylko dźwięk! Jest również jednym z DVJ w Polsce, którzy opanowali do perfekcji sztukę łączenia obrazu z muzyką. Jako członek kolektywu Party with Video wykorzystuje nowoczesne technologie, przenosząc swoich Gości w inny wymiar imprezowania. MIKE G jest osobą otwartą na nowe futurystyczne brzmienie, które uzupełnia świeżymi produkcjami z pogranicza takich stylów jak house, deep house, rnb, hiphop, trap & twerk. Aktualnie pracuje nad projektem Partyrockers' (wspólnie z DJ'em Paragraph51 tworzą nową falę muzycznego uderzenia w Polsce). W roku 2016/2017 wspólnie z DJ P51 jako Partyrockers zdobywca II miejsca w prestiżowym konkursie - Toruński DJ Roku 2016. Warto też pamiętać że Mike G to członek toruńskiego INFAMOUSTEAM!

Przeczytaj także

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    15 zł
free do 22:00, później 15 zł

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Najpopularniejsze wydarzenia

  • 3 godz
  • |
  • 12 godz
  • |
  • 3 dni
  • |
  • 7 dni