stat
Impreza już się odbyła

Christmas Party 2017 - Funk Dee

Nasz Rezydent Funk Dee zaprasza na bożonarodzeniową imprezę pod tytułem Christmas Party 2017 składając świąteczne życzenia wszystkim, którzy w tym dniu odwiedzili Klub nad Motławą. Do życzeń dołącza się cala ekipa Miasta Aniołów.

Zapraszamy do naszego Klubu na imprezę Christmas Party - 25.12. - poniedziałek - start 21:00.

W tym świątecznym dniu po suto zastawionych stołach i bombach kalorycznych, przyszedł czas na zgubienie zbędnych kilogramów, oczywiście tylko w Mieście Aniołów i tylko podczas energetycznej imprezy jaka zaserwuje Wam Funk Dee.
W tym dniu przygotowaliśmy dla naszych Gości "przelotkę" po różnych stylach, gatunkach i epokach muzycznych, nie zapominając oczywiście o starych dobrych beat-ach, przy których tak lubicie poszaleć w piątkowe wieczory w Mieście Aniołów.

Nikt z odwiedzających nas Gości w tym dniu nie wyjdzie znudzony, dla każdego będzie coś fajnego. Muzyka i atmosfera to nasze atuty, choć nie wszystkie.

21:00. -22:00. wszyscy, którzy w tym czasie zawitają do Miasta Aniołów mają wstęp wolny. Nie zaczynajcie before w domu, promocja trwa tylko jedną godzinę!

Polubcie i pobierajcie zdjęcia z facebooka.

Zapraszamy do Miasta Aniołów. Czeka wiele atrakcji i promocji.

Więcej info na www.facebook.com/KlubMiastoAniolow
oraz na www.miastoaniolow.com.pl
Rezerwacje stolików pod numerem 58 768-58-31
----------------------------------------------------
Funk Dee, czyli jeden z najbardziej rozpoznawalnych toruńskich dj'i jest rezydentem tamtejszego Monaco Club, a od niedawna również gdańskiego klubu Miasto Aniołów. Swoje pierwsze kroki za konsolą stawiał w 2000 roku, od tego czasu wypracował swój własny i unikalny styl, w którym łączy granie muzyki klubowej z przeróżnymi trikami DJ-skimi, spełniając tym samym oczekiwania najbardziej wymagających klubowiczów. W jego setach można usłyszeć mieszankę wielu gatunków muzycznych, przede wszystkim house, deep house, mashup, rnb. Dodatkowo Funk Dee został członkiem ekipy Party with Video, tak wiec jego możliwości poszerzają się o miksowanie na żywo dźwięku i obrazu.

Przeczytaj także

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.