stat

Chóralnie: Mikromusic, Smolik, Skubas oraz Akademicki Chór UG

Zapraszamy na koncert Chóralnie: Mikromusic, Smolik, Skubas oraz Akademicki Chór UG to niecodzienny projekt, którego będzie można posłuchać w Teatrze Szekspirowskim.

paź 29

piątek, godz. 19:00

Kup bilet
lis 20-21

sobota - niedziela, godz. 09:00

Gdynia,
bilety 229 zł
Artyści od lat się znają i mają okazję ze sobą koncertować, to wydarzenie jednak rozszerza skalę współpracy, ponieważ do projektu Chóralnie zaproszono Chóry Akademickie. W każdym z miast wystąpi inny, "lokalny" chór. Koncerty będą się opierać na repertuarze wymienionych artystów ale ze specjalnie na tę okazję napisanymi aranżacjami.

rock - koncerty w Trójmieście


Po raz pierwszy artyści Mikromusic, Smolik i Skubas wystąpili wspólnie we wrześniu 2018 w Filharmonii w Szczecinie. Wówczas towarzyszył im Chór Akademii Morskiej w Szczecinie. Drugi raz, tym razem z towarzyszeniem Chóru Uniwersytetu Gdańskiego, zagrali w Teatrze Szekspirowskim w Gdańsku w marcu 2019. Bilety sprzedały się błyskawicznie. Te dwa koncerty stały się inspiracją do tego, żeby przenieść się na inne sceny i zawitać również w kilku innych uniwersyteckich miastach (Katowicach, Wrocławiu, Warszawie, Rzeszowie). Teraz artyści postanowili wrócić do Gdańska aby powtórzyć swój sukces i ponownie wystąpić z Chórem Uniwersytetu Gdańskiego w Teatrze Szekspirowskim.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.