stat
PATRONAT

Chóralnie: Mikromusic, Smolik, Skubas oraz Akademicki Chór UG

 • wtorek, 23 czerwca,
  godz. 20:00
 • 119
  Kup bilet

Zapraszamy na koncert Chóralnie: Mikromusic, Smolik, Skubas oraz Akademicki Chór UG to niecodzienny projekt, którego będzie można posłuchać w Teatrze Szekspirowskim.

Artyści od lat się znają i mają okazję ze sobą koncertować, to wydarzenie jednak rozszerza skalę współpracy, ponieważ do projektu Chóralnie zaproszono Chóry Akademickie. W każdym z miast wystąpi inny, "lokalny" chór. Koncerty będą się opierać na repertuarze wymienionych artystów ale ze specjalnie na tę okazję napisanymi aranżacjami.

rock - koncerty w Trójmieście


Po raz pierwszy artyści Mikromusic, Smolik i Skubas wystąpili wspólnie we wrześniu 2018 w Filharmonii w Szczecinie. Wówczas towarzyszył im Chór Akademii Morskiej w Szczecinie. Drugi raz, tym razem z towarzyszeniem Chóru Uniwersytetu Gdańskiego, zagrali w Teatrze Szekspirowskim w Gdańsku w marcu 2019. Bilety sprzedały się błyskawicznie. Te dwa koncerty stały się inspiracją do tego, żeby przenieść się na inne sceny i zawitać również w kilku innych uniwersyteckich miastach (Katowicach, Wrocławiu, Warszawie, Rzeszowie). Teraz artyści postanowili wrócić do Gdańska aby powtórzyć swój sukces i ponownie wystąpić z Chórem Uniwersytetu Gdańskiego w Teatrze Szekspirowskim.
Kup bilet
paź 11

niedziela, godz. 17:00 - 19:00

Gdańsk,
bilety 20 zł
paź 23

piątek, godz. 20:00

Gdańsk,
bilety 45 zł

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij
 • rock
  kwi 17
  piątek, g. 20:00
  Gdańsk, Wydział Remontowy
  Lecter