• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Chór Olivii Centre (1 opinia)

Chór, składający się z 40 pasjonatów śpiewu, działa od prawie 5 lat. Dotychczas występował na scenach Trójmiasta, uświetniając swoją muzyką wydarzenia kulturalne, biznesowe i projekty charytatywne. W 2022 roku ukazała się pierwsza, długogrająca płyta, zawierająca znane utwory muzyki rozrywkowej takich sław jak zespół Eurytmics, The Beatles, Zbigniew Wodecki czy Męskie Granie Orkiestra.

sie 15

czwartek, godz. 20:30

bilety 50 zł
ulgowy 35 zł
kwi'25 27

niedziela, godz. 13:30

Gdańsk Sopot,
bilety 99 zł
ulgowy 59 zł
Kup bilet
Chór Olivii Centre to grupa ludzi pracujących w różnych firmach na różnych stanowiskach w prestiżowym Centrum Biznesowym w Gdańsku. To zespół, który po godzinach pracy, wśród codziennych zobowiązań znajduje czas, by rozwijać swój talent i czerpać radość ze wspólnego muzykowania. Chór miał swój debiut w Dzień dobry TVN. Nagrał pierwszy teledysk do utworu Seasons of love, a w ramach współpracy z Niemiecką Izbą Handlową powstało nagranie z utworami świątecznymi.
Zdobył Złote Pasmo w kat. chóry mieszane w XVIII Ogólnopolskim Konkursie Kolęd i Pastorałek w Chełmnie oraz Brązowy Dyplom w kat. chóry dorosłe w VI Bałtyckim Konkursie Chórów Pomerania Cantat w Słupsku.

muzyka chóralna - koncerty w Trójmieście


Wiktoria Pagieła - założyciel i kierownik artystyczny Chóru Olivii Centre. Urodzona w Żytomierzu na Ukrainie w rodzinie o tradycjach muzycznych. Stypendystka Rządu RP (2006-2011), absolwentka Wydziału Dyrygentury Chóralnej, Edukacji Muzycznej i Rytmiki gdańskiej Akademii Muzycznej im. St. Moniuszki (w kl. prof. dra hab. W. Górskiego/dyplom z wyróżnieniem) oraz absolwentka Wydziału Filologicznego Uniwersytetu Gdańskiego (dyplom z wyróżnieniem). Pomysłodawczyni, organizator i prowadząca licznych eventów muzycznych, warsztatów wokalnych i chóralnych na terenie Pomorza. Prezes Oddziału Gdańskiego Polskiego Związku Chórów i Orkiestr (2012-2014). Jedną z najważniejszych nagród (przygotowanie Chóru Uczelnianego Akademii Muzycznej w Gdańsku) jest Nagroda Akademii Fonograficznej Fryderyk 2014 w kategorii Album Roku. Muzyka symfoniczna i koncertująca: Angelus, Exodus, Victoria pod dyr. prof. Z. Rycherta.
 

Informacja o biletach

 • Bilet normalny
  40 zł
Bilety dostępne na stronie kupbilecik.pl.
Informacje o biletach: tel. 519 166 301.

Opinie (1)

 • Zaproszenie

  Zapraszamy bardzo serdecznie na koncert z muzyką rozrywkową

  • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.