Impreza już się odbyła

Chodź na łyżwy

Polski Związek Łyżwiarstwa Figurowego oraz PGE Energia Ciepła zapraszają 10 marca na Dzień otwarty Programu "Chodź na łyżwy" w Gdańsku.

Zapraszamy wszystkie dzieci ze szkół podstawowych oraz te trochę młodsze do wspólnej nauki jazdy na łyżwach, wzięcia udziału w grach i animacjach z upominkami oraz do obejrzenia pokazu Mistrzów Polski w Łyżwiarstwie Synchronicznym - teamu Ice Fire junior!

Jazda na łyżwach to świetna zabawa, angażująca całe ciało, wyzwalająca endorfiny oraz hartująca organizm. To właśnie tu można poznać wspaniałych przyjaciół na całe życie!

Plan dnia otwartego:
08:30 - początek rejestracji uczestników
09:00 - otwarcie
09:00 - 09:30 - pierwsze zajęcia na lodzie
09:30 - 10:00 - drugie zajęcia na lodzie
10:00 - 10:15 - odświeżanie tafli lodowiska
10:15 - 10:45 - trzecie zajęcia na lodzie
10:45 - 11:00 - pokazy
11:00 - 11:30 - czwarte zajęcia na lodzie
11:30 - 12:00 - piąte zajęcia na lodzie
12:00 - zakończenie


Zajęcia na lodzie prowadzone będą przez licencjonowanych instruktorów i trenerów PZŁF w grupach.

Zajęcia będą trwały po pół godziny dla każdej grupy.

Na trzeciej tercji przez cały czas (z wyjątkiem odświeżania tafli i pokazów) będą prowadzone animacje, gry i zabawy. Uczestnicy, którzy zakończą treningi będą mogli brać udział w zajęciach rekreacyjnych na trzeciej tercji.

W pokazach wystąpią Mistrzowie Polski Juniorów w łyżwiarstwie synchronicznym - drużyna IceFire Junior, który będzie reprezentować Polskę w dniach 14-16 marca na Mistrzostwach Świata Juniorów w Łyżwiarstwie Synchronicznym w Neuchetel w Szwajcarii. Formacja jest bardzo efektowna. Wspomagać ją będzie druga formacja synchroniczna młodszych dzieci.

FORMULARZ ZAPISOWY: http://bit.ly/2UgqTAQ

KONTAKT:chodznalyzwy@pfsa.com.pl

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.