Impreza już się odbyła

Chłopcy z Placu Broni - casting

Wszystkich odważnych chłopców, a także utalentowane dziewczęta w wieku od 7 do 15 lat zapraszamy na casting do nowej grupy musicalowej prowadzonej przez Stowarzyszenie Teatralne Ingenium!

W nadchodzących tygodniach planujemy utrzymać i zwiększyć częstotliwość granych spektakli "Chłopcy z Placu Broni", w związku z czym poszukujemy chłopców do uzupełnienia składu grającego ten spektakl w Trójmieście, a niedługo także w innych miastach w Polsce. Ale na tym nie kończy się nasza działalność! Równolegle planujemy kolejne spektakle "Okruchów Życia" - które niedługo dobrną do 100 zagranych w całej Polsce spektakli! Z każdym kolejnym "setem" odmładzamy nasz skład, który chcemy poszerzyć o nowych odtwórców ról żeńskich i męskich. Już z tyłu głowy mamy kolejną premierę, a w naszym repertuarze na powrót oczekują także "Trudne Pytania" i "Cudowne Musicale". Potrzebujemy właśnie Ciebie.

Jeżeli kiedyś idąc do teatru zastanawiałaś lub zastanawiałeś się jak to jest znaleźć się po drugiej stronie. Jeśli Twoją pasją jest muzyka, śpiew, taniec. Jeżeli kochasz musicale jak my, albo chcesz się od nas tą miłością zarazić. Albo po prostu chcesz przeżyć z nami, na scenie i poza nią, swoją przygodę życia - nie wahaj się ani minuty dłużej!

Trzeciego marca na Scenie Teatralnej NOT będziemy poszukiwać młodych talentów - przyjdź, pokaż się, pogadaj, każdy ma w sobie coś wyjątkowego! Przygotuj utwór śpiewany, wraz z podkładem na dowolnym nośniku. W ostateczności zapraszamy także z przygotowanym fragmentem wiersza, prozy, czy układem tanecznym - lecz u nas prędzej czy później śpiewa każdy!

W drugim etapie castingu, część osób zaprosimy na wstępne zajęcia grupowe, po których poinformujemy o zakwalifikowaniu się do naszego zespołu. Nie czekaj ani minuty dłużej, a wiadomość o castingu przekaż kolegom, koleżankom, kuzynom czy rodzeństwu - jeśli uważasz, że to informacja, która powinna trafić właśnie do nich.

Więcej informacji na: www.stowarzyszenieteatralne.pl/casting a na wszystkie pytania odpowiemy mailowo: kontakt@chlopcyzplacubroni.pl

Opinie 1 zablokowana

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.