stat
Impreza już się odbyła

Chemia na Kolorowo - Wakacje w EduParku

Wakacyjne warsztaty Chemia na Kolorowo to doskonała szansa na przeprowadzenie wybuchowych doświadczeń. Wywołamy podwodną erupcję wulkanu, która wzburzy wody oceanu. Eksperymenty kryjące się pod nietypowymi nazwami: wybuchowa, drożdżowa babeczka, chemiczny ekspres do kawy czy kapuściany przekładaniec wprawią w zachwyt niejednego. Na koniec wszystkich czeka eksplodująca niespodzianka.

Od 27 czerwca do 31 sierpnia w EduParku obowiązuje specjalna wakacyjna oferta! Będzie to czas pełen kolorowych i wesołych eksperymentów. Zapraszamy na liczne warsztaty na których będziemy wakacyjnie bawić się nauką. Podczas letniej przygody w EduParku czeka na Was mnóstwo niezapomnianych wrażeń, chemiczne roztwory będą nieustannie zmieniać kolory, niektóre będą bąblować i wybuchać, a fizyka rozśmieszy Was od ucha do ucha. Przygotowaliśmy dwa nowe tematy warsztatów Chemia na Kolorowo i Fizyka na wesoło, ponadto będzie okazja do skorzystania z najbardziej popularnych zajęć ze stałej oferty warsztatowej oraz zwiedzania wystawy interaktywnej.

Warsztaty dla odbiorców indywidualnych odbywają się codziennie od poniedziałku do piątku o godz. 12:00 i 14:00 oraz w soboty o godz. 10:00, 11:30 oraz 13:00, szczegółowa rozpiska terminów i tematów na stronie internetowej EduParku www.edupark.gpnt.pl. Oferta dostępna także dla grup zorganizowanych.
Warsztaty oparte są na doświadczeniach i eksperymentach wykonywanych przez uczestników, przeznaczone dla dzieci w wieku od 4 do 12 lat.

Obowiązują wcześniejsze zapisy: tel. 58 739-61-47 lub email: biuro@edupark.gpnt.pl
Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. W warsztatach wraz z dzieckiem musi brać udział co najmniej jedna osoba dorosła. Minimalna liczba osób potrzebna do utworzenia grupy warsztatowej dla osób indywidualnych wynosi 5.

Koszt 60 min. warsztatów to 12 zł od dziecka i 5 zł od opiekuna (w cenę wliczony jest wstęp na wystawę interaktywną EduParku).

Jednocześnie zachęcamy do częstego odwiedzania naszej strony internetowej www.edupark.gpnt.pl i śledzenia najświeższych informacji na naszym profilu na Facebooku, bo oferta EduParku wciąż się rozrasta.

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.