• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Cheap tobacco

pop
 • piątek, 4 listopada 2022, godz. 19:00
 • Lokalizacja
  Filharmonia Kaszubska Wejherowo, Jana III Sobieskiego 255
 • Bilety
  39,
  ulgowy 29
  sprzedaż: 58 672-27-75
gru 7

środa, godz. 19:00

bilety 59 zł
ulgowy 49 zł
Kup bilet
gru 8

czwartek, godz. 19:00

bilety 90 - 180 zł
Kup bilet
Zespół CHEAP TOBACCO rusza w trasę promującą najnowszy album, nad którym prace trwały 4 lata!

pop - koncerty w Trójmieście


Wydana przez Agencję Muzyczną Polskiego Radia płyta nosi tytuł Zobaczmy siebie. Jest to opowieść o człowieku. O każdym z nas.

Zespół używa swoich kompozycji, aby zamanifestować palącą społeczeństwo potrzebę bycia kochanym, akceptowanym, potrzebę większej czułości dla siebie i dla innych. Zwracają uwagę na bezsensowność walki, jaką toczymy ze sobą i z innymi każdego dnia. Płyta ZOBACZMY SIEBIE to apel o miłość, o szacunek i o dobro.
Jeśli szukacie wybuchu energii na scenie to oni.
Jeśli chcecie posłuchać dobrych, niebanalnych tekstów to oni.
Jeśli chcecie się poczuć tak jakby ktoś śpiewał o Waszym życiu to oni.
Jeśli po prostu chcecie się dobrze bawić i posłuchać dobrej muzyki to oni.
Polecamy to będzie piękny koncert!

CHEAP TOBACCO od lat podąża własną drogą muzyczną, unikając kompromisów artystycznych, konsekwentnie wyrażając swoją muzyką i tekstami, to co w danym momencie czują i czym chcą się podzielić z fanami. Wymykają się schematom i większość dziennikarzy muzycznych ma problem z określeniem granego przez nich gatunku muzycznego. Dla jednych to alternatywa, dla drugich dobry współczesny pop oparty na starej szkole rockowo-bluesowej, z której czerpią pełnymi garściami. Ich koncerty to petarda energetyczna. Frontmanką zespołu jest fantastyczna i charyzmatyczna, pochodząca z Bieszczad Natalia Kwiatkowska, która czterokrotnie została wybrana najlepszą bluesową wokalistką w Polsce. Grają materiał w pełni autorski, który jest fuzją brzmień rockowych, indie czy pop-rockowych. Nie boją się odnosić do swoich korzeni czyli blues-rocka oraz odpłynąć w nieraz psychodeliczne strony
Z najnowszych sukcesów zespołu warto wymienić występ na dużej scenie festiwalu PolandRock 2021, występy na Festiwalu Venegy 2021 oraz 2022 oraz na Festiwalu Sziget na Węgrzech latem 2019, czy dwa koncerty podczas CANADIAN MUSIC WEEK 2019. Po ostatnim albumie nominowanym do Fryderyka przyszedł czas na nowe brzmienie zespołu. Jak pisze Teraz Rock Cheap Tobacco zmierza w stronę Męskiego Grania, ale bez kompromisów brzmieniowych.

KUP BILET

Opinie