Impreza już się odbyła

Charytatywny pokaz kotów rasowych "dla Nataszy"

Natasza to nasza klubowa koleżanka i hodowczyni kotów syberyjskich. Zawsze wszystkim służyła radą, rozmową, dobrym słowem i optymizmem. Nadal to robi, choć zdiagnozowano u niej duży nowotwór piersi, długo nieoperacyjny. Nie zmieniła podejścia, bardzo dzielnie walczy mimo ciężkiej chemii, przerzutów i operacji. Teraz my pomożemy jej - choćby finansowo i pokazując wsparcie - organizujemy charytatywny pokaz kotów rasowych połączony ze zbiórką publiczną na terenie Galerii Bałtyckiej.

paź 3

sobota, godz. 09:00

Gdańsk,
bilety 300 zł
lis 20-21

piątek - sobota

Gdańsk, Wrzeszcz
Wstęp wolny
Dochód z pokazu będzie całkowicie przekazany Nataszy - na zakup leków i, jakże niezbędną i kosztowną, rehabilitację. Musimy zapełnić 35 klatek. zgłaszajcie proszę swój udział do mnie - Pawła Hać (tel.: 731707303). Tym razem nie chodzi o pucharek, rozetkę czy sprzedaż kociaków - tym razem chodzi o pomoc dla Nataszy.

Hodowców zapraszamy o godz. 11.00, pokaz odbędzie się na poziomie -1. Przewidujemy oczywiście napoje, poczęstunek i jedną całą (60x120) klatkę na każdego kota. W ramach pokazu odbędzie się prezentacja kotów, konkurs dla dzieci, pokaz doświadczeń chemicznych i prawdopodobnie występ orkiestry.

Harmonogram wydarzenia zaktualizujemy wkrótce.

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij
  • performance , festiwal sztuki , pokaz
    lis 20-21
    piątek - sobota
    Gdańsk
    Narracje #12