stat
Impreza już się odbyła

Charytatywne Koryto z Różalem

Zdradzimy Wam tajemnicę, ludzie o twardym wyglądzie mają bardzo wrażliwe serca. Taki właśnie jest Marcin Różal Różalski Różalski, z którym Mystery Restaurant postanowiło zorganizować wyjątkowe wydarzenie charytatywne na rzecz Fundacja AST wspierającej niechciane zwierzęta.

Relacja z imprezy

W sobotę 22.02.2020 od godz. 18:00, do bliżej nieznanej pory nocnej, w naszej restauracji będziecie mogli osobiście poznać Różala. Porozmawia z Wami i opowie o działaniach jego fundacji, przybije niejednego piątaka i zapozuje do zdjęć. Przy okazji zasiądzie z Wami do wspólnego stołu. To będzie niepowtarzalna okazja do poznania sekretów człowieka, który choć wzbudza na ulicy strach, to nigdy nie zapomina o losie najsłabszych.

koncerty w Trójmieście


W tym dniu szczególnie wspieramy działania Różala. Nasza restauracja przygotuje dla Was przepyszne dania, z których cały utarg przekażemy na rzecz Fundacja AST.

Liczymy na przepełnioną restaurację i duże zamówienia. Chcemy przekazać jak najwięcej dobra tym, którzy bez nas nie poradzą sobie na tym świecie. Każdy z nas ma w sobie moc pomagania.

Zapraszamy do udziału w tym wydarzeniu. Wstęp wolny, ale wymagana jest wcześniejsza rezerwacja stolika.

Przeczytaj także

Informacja o biletach

Wstęp wolny, ale wymagana jest wcześniejsza rezerwacja stolika.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

 • imprezy i akcje charytatywne
  maj 10-12
  poniedziałek - środa, g. 8:00 - 15:00
  Gdańsk, RCKiK - Gdańsk
  Wiosenna Wampiriada NZS UG
 • badania , imprezy i akcje charytatywne
  maj 20
  czwartek, g. 9:00 - 13:00
  Gdynia, Urząd Miasta Gdyni
  Ambulansowy pobór krwi