stat
Impreza już się odbyła

Charytatywna wystawa choinek

Fundacja Hospicyjna i Fundacja Metropolia Dzieci mają zaszczyt zaprosić Państwa na czwartą edycję niezwykłej charytatywnej Wystawy Choinek, która będzie miała miejsce w Galerii Przymorze w Gdańsku. Wystawę można bezpłatnie zwiedzać w dniach 6. grudnia 2016 - 6. stycznia 2017.

W Galerii Przymorze zaproszone firmy i instytucje wspólnie stworzą magiczną świąteczną wystawę drzewek choinkowych. Każda choinka będzie wizytówką firmy. Przygotują one odświętne i oryginalnie drzewka, przyozdobione w elementy charakterystyczne dla wystawcy. Powstanie bardzo różnorodna i ciekawa wystawa, pozwalająca mieszkańcom Gdańska na poznanie lokalnych firm i profilu ich działalności.

Wystawa Choinek to niepowtarzalna okazja, by zobaczyć jak nasi darczyńcy przedstawiają siebie. To świetny pomysł, by w okresie świątecznej gorączki zatrzymać się na chwilę, obejrzeć małe "dzieła sztuki". Darowizny finansowe przekazane od Wystawców w całości zostaną przeznaczone na zakup sprzętu medycznego dla dzieci z Domowego Hospicjum dla Dzieci im. ks. E. Dutkiewicza SAC w Gdańsku (ssaki medyczne, asystory kaszlu, przenośne pulsoksymetry oraz przenośny koncentrator tlenu). Aktualnie pod opieką Hospicjum jest 39 dzieci ciężko i nieuleczalnie chorych.

Zeszłoroczna edycja: 3. Charytatywna wystawa choinek

Wystawa Choinek stawia przed sobą kilka celów:
* zachęcenie trójmiejskich rodzin do wspólnego spędzania czasu i przeżywania przygotowań do Bożego Narodzenia
* prezentacja i przybliżenie w oryginalny sposób zarówno profilu działalności, jak i odpowiedzialności społecznej firm z Pomorza.
* zakup sprzętu medycznego dla dzieci z Domowego Hospicjum dla Dzieci im. ks. E. Dutkiewicza SAC w Gdańsku

​Partnerem czwartej edycji Charytatywnej Wystawy Choinek jest Galeria Przymorze.
Picture

​Wystawa odbędzie się w dniach od 6. grudnia 2016 r do 6. stycznia 2017 r. w godzinach funkcjonowania Galerii Przymorze, tj. od poniedziałku do soboty w godzinach 9:00 - 21:00, a w niedziele w godzinach 10:00 - 19:00. Dekoracja drzewek odbędzie się
​6. grudnia 2017 r. od godziny 10.00. Wezmą w niej udział pracownicy firm oraz wolontariusze Fundacji Hospicyjnej i Fundacji Metropolia Dzieci.

Przeczytaj także

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.