stat
Impreza odwołana

Charlotta Rock Festival - II odsłona

 • piątek - sobota, 7 - 8 sierpnia 2020, godz. 18:00
  Impreza odwołana
 • Lokalizacja
  Dolina Charlotty Słupsk, Strzelinko 14 (k. Ustki)
 • Bilety
  90
  sprzedaż: 59 847-43-41

Tak jak obiecaliśmy - ogłaszamy kolejny koncert w ramach Charlotta Rock Festiwal. 7 sierpnia zagrają dla Państwa: Daria Zawiałow, Karaś/Rogucki oraz Krzysztof Zalewski. Jesteśmy przekonani, że ten koncert przejdzie do historii jako wielkie wydarzenie artystyczne i będzie wspaniałą kontynuacją Pierwszej Odsłony Charlotta Rock Festiwal.

cze 30-3.07

środa - sobota

bilety 315 - 649 zł
Kup bilet
cze'22 2-4

czwartek - sobota

Gdańsk,
bilety 479 - 519 zł
Kup bilet
Informacja o artystach:
Karaś/Rogucki
Duet wyniknął z zawieszenia zespołów Coma i The Dumpings, z których znani są artyści. To z pozoru karkołomne połączenie dwóch odmiennych wrażliwości dało efekt niezwykle harmonijnego materiału, który ujrzy światło dzienne na początku 2020 roku. Album ukaże się nakładem wytwórni Kayax.
Artyści swoje utwory opisują jako erotyki motoryzacyjno - katastroficzne utrzymane w gęstej, mrocznej estetyce muzyki lat 80tych, zimnej fali i new wave. Zaintrygowani? Zapraszamy do wysłuchania i  obejrzenia klipu do singla "Bolesne Strzały w serce" promującego płytę.
https://www.youtube.com/watch?v=bjlbAi8ah4M 

festiwal muzyczny - koncerty w Trójmieście


Daria Zawiałow
to niezwykle utalentowana artystka i jeden z najmocniejszych głosów na polskiej scenie muzycznej. Jest autorką tekstów oraz kompozytorką. Jej utwory są grane przez największe stacje radiowe i podbijają listy przebojów, a teledyski zdobywają miliony wyświetleń. Na scenie jest wulkanem energii - wyróżnia ją ogromna charyzma. W 2016 roku szumnie zaznaczyła swoją obecność w alternatywnym świecie singlami "Malinowy Chruśniak" i "Kundel Bury". W marcu 2017 roku zadebiutowała albumem "A kysz!". Znakomitym recenzjom nie było końca, a Daria została okrzyknięta objawieniem roku. Płyta oraz single szybko pokryły się złotem, a artystka została nagrodzona dwoma Fryderykami w kategoriach "Album Roku Alternatywa" oraz "Fonograficzny Debiut Roku".
Dokładnie dwa lata później światło dzienne ujrzał drugi album artystki zatytułowany "Helsinki". Płyta zyskała status Złotej Płyty już kilka miesięcy po premierze. Daria Zawiałow zawsze podkreśla, że jej żywioł to koncertowanie. Wraz z fantastycznym zespołem za plecami, podczas każdego koncertu zabiera publiczność do innego świata. Ich rockowa, dzika energia nie pozwala stać w miejscu. Występy Darii to zawsze zaskakujące widowisko, którego nie sposób przegapić.
Daria Zawiałoł "Hej Hej!"
https://www.youtube.com/watch?v=_xR2BymJj6U

Krzysztof Zalewski
Potrzeba kontaktu z publicznością to nieodłączny element życia Krzysztofa Zalewskiego. To, że jest to człowiek orkiestra, który nie może żyć bez sceny - wiedzą już wszyscy. Przełomem w jego twórczości była wydana w 2016 roku płyta Złoto - zresztą ozłocona już przez Związek Producentów Audio Video. Na tym albumie możemy usłyszeć, że mniej znaczy więcej, że to, co ciche i subtelne, często wybrzmiewa głośniej od huku przesterowanych gitar. Dominują tu numery dynamiczne, czy wręcz drapieżne, które były wytańczone przez fanów na koncertach do ostatnich dźwięków. Kolejny spektakularny sukces przyniosła Krzyśkowi płyta Zalewski śpiewa Niemena. Koncerty zagrane w wyjątkowym składzie, które promowały to wydawnictwo, początkowo grane w klubach, przeniosły się do filharmonii i zabrzmiały w najpiękniejszych koncertowych salach w Polsce. Wszystkie te sukcesy złożyły się finalnie na nagrodę polskiej branży fonograficznej w postaci dwóch Fryderyków w 2018 roku. Nagrody zostały wręczone w kategoriach Nowe Wykonanie za album Zalewski śpiewa Niemena, a także Kompozytor Roku, którą Krzysiek razem z Dawidem Podsiadło odebrał za utwór Początek. Dodatkowo teledysk do tej piosenki również został nagrodzony Fryderykiem.     
 

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.