stat
Impreza już się odbyła

Chanel a la Plage

1 sierpnia 2019 - CHANEL prezentuje po raz pierwszy przestrzeń Fragrance & Beauty inspirowaną piaszczystą plażą w Deauville we Francji. Na około 100 metrach kwadratowych zaprojektowano otwartą przestrzeń pod gołym niebem, aby oferować Klientom nowy sposób doświadczania marki i jej transformacyjnej mocy. Od 1 do 13 sierpnia klienci będą zapraszani do odkrywania luksusu CHANEL podczas obsługi przez wyspecjalizowany zespół.

12 lipca - 20 sierpnia 2021, godz. 10:00

Wstęp wolny
Godziny otwarcia:
Od poniedziałku do soboty: 10:00 - 22:00
Niedziela: 10:00 - 21:00

DESIGN
Odzwierciedlając unikatowe kody Domu CHANEL - kolorystykę utrzymaną w tonacji beżu i odcieni nude oraz materiały inspirowane morzem (drewno, żagiel, liny) - konstrukcja oddaje atmosferę klubowej strefy na francuskiej plaży i tchnie atmosferą lata. Choć z dala od morza, to jednak w nie mniej plażowo-wakacyjnym nastroju, CHANEL zaprasza do celebrowania chwili odprężającego piękna w epicentrum ruchliwego miasta.

POSTAW NA PLAŻOWY LOOK
Latem tego roku zapomnij o wszystkim, tylko nie o stylowym wyglądzie. CHANEL zaprasza do odkrywania niezbędnych produktów na plażę. Naturalny zdrowy blask cery, świeżość zapachów, połysk pełnych ust... Wyglądaj wspaniale nad wodą. Przyjdź ze znajomymi lub rodziną i podczas korzystania z porad wizażysty CHANEL oraz konsultantek ds. urody, poczuj przyjemność plażowego makijażu, który dobrany zostanie z uwzględnieniem Twoich potrzeb i rodzaju skóry.

LUKSUSOWE USŁUGI
Podczas eventu prezentowana będzie linia Les Beiges, która skupia się na delikatnym, pełnym blasku, letnim makijażu oraz zapachy z linii LES EAUX de Chanel. Inspirowane ukochanymi miejscami Gabrielle Chanel, zapachy LES EAUX DE CHANEL rozpoczynają nowy rozdział historii zapachów CHANEL. Niczym nagła ucieczka od rzeczywistości, kompozycje LES EAUX DE CHANEL wzbudzają wrażenie świeżości tak sugestywnej, że zabierają Cię w daleką podróż. Odkryj Bąbelkowe Menu, które oferuje produkty pielęgnacyjne z linii Hydra Beauty, opierające się na mocy białej kamelii i technologii mikrofluidyki. W ofercie będą bezpłatne usługi, takie jak: błyskawiczny makijaż i odkrywanie zapachów. Pozwolą one w optymalny sposób doświadczać produktów CHANEL. Odwiedzający będą mogli uczestniczyć w zajęciach jogi twarzy, zrobić sobie zdjęcie w budce fotograficznej na plaży CHANEL, skorzystać z usługi pocztowej, aby wysłać pocztówkę z plaży i odpocząć w strefie chill-outz orzeźwiającym drinkiem.

CHANEL A LA PLAGE
1-13 sierpnia 2019

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.