stat
Impreza już się odbyła

Cesarskie cięcie - jak się przygotować?

Czy wiesz, że nawet jeśli planujesz poród naturalny, musisz przygotować się również do cesarskiego cięcia Czy wiesz jak zakażenie koronawirusem wpłynie na twój poród? Masz zaplanowany termin "cesarki"?.Zapisz się na warsztaty i bądź gotowa na wszystko!

Podczas warsztatów dowiesz się: Jakie są wskazania do cięcia cesarskiego? Co się z Tobą dzieje przed i po operacji? Jaka jest rola ojca podczas zabiegu? Czy w Polsce tata może kangurować noworodka po operacji? A jak jest w czasie pandemii? Jak powinnaś się spakować? Co po operacji może Cię zaskoczyć? Nieplanowane cesarskie cięcie - bądź gotowa!

Podczas szkolenia będziesz miała możliwość zadawać pytania na żywo! Warsztaty zostaną przeprowadzone poprzez naszą platformę szkoleniową online. Dostęp do platformy zostanie wysłany 15 minut przed planowanym szkoleniem na adres mailowy. Warsztat będzie dostępny przez 48 godzin po jego zakończeniu - jeśli nie możesz być punktualnie - będziesz mogła obejrzeć go później

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.