stat
Impreza już się odbyła

Ceremonia zamknięcia (3 opinie)

Wydarzenie w ramach

Mistrz Ceremonii opowie zebranym, co widział i słyszał przez 23 dni Jarmarku. Aż nadejdzie uroczysta chwila wręczenia Nagrody Grand Prix Jarmarku św. Dominika 2014 i po raz ostatni odegrany zostanie przez trębacza hejnał Jarmarku.

19 listopada - 24 grudnia 2021, godz. 11:00 - 20:00

Gdańsk,
Wstęp wolny
Kiedy klucz do bram miasta powróci do rąk prawowitych włodarzy, Prezydent Miasta Gdańska wypowie tradycyjną formułę: Jarmark Św. Dominika Anno Domini 201 4 uważam za zamknięty! Bębniarze uderzą w werble, a publiczność tradycyjnie obdarowana zostanie na pożegnanie jarmarkowymi poduszkami, tym razem datowanymi AD 2014 . Ceremonię przez cały czas bacznie obserwować będzie kogut (symbol Jarmarku) i to on właśnie zatrzyma ostatnią poduszkę, aby znaleźć sobie miejsce do snu, by za rok znów móc obudzić Jarmark!

Opinie (3)

 • zakonczenie jarmarku (1)

  dzien dobry mam na imie joanna mam pytanie czy te poduszki beda rzucali punktualnie o 16ej czy dopiero o 20ej?

  • 0 2

  • W zeszłym roku rzucali po zakończeniu jarmarku, czyli gadki, zdanie kluczy, coś-tam coś-tam nagroda za najlepsze stoisko, jakieś pokazy i poduszki. Uwaga! Desperaci skaczą po głowach, więc jak możesz, to wyślij kogoś dużego i silnego, żeby Ci poduszkę złapał :)
   P.S. Zdecydowanie po 16.00, a może nawet bliżej 17.00.

   • 0 0

 • Co za darmo...

  Tradycyjnie będzie sporo przepychanek, kontuzji typu skok na stopę, łokciem w głowę itp. Polak zrobi wszystko dla darmówki, nawet straci oko :P

  • 1 1

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.