• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Celebrant Singers - Live

Od 1977 roku w CELEBRANT SINGERS mamy przywilej dzielenia się miłością Chrystusa na całym świecie. Od Rzymu z Papieżem Janem Pawłem II, po sale Pentagonuod najciemniejszych slumsów Kalkuty, po rozdarty wojną Iran i Północną, Irlandię. W całej Europie, Azji, Afryce, na Bliskim Wschodzie, Ameryce Łacińskiej i Karaibach w tym trzy historyczne wyprawy na Kubę i widzieliśmy tysiące istnień ludzkich na zawsze odmienionych przez miłość Chrystusa.

maj'23 27

sobota, godz. 13:00

bilety 60 - 80 zł
Kup bilet
lip'23 29

sobota, godz. 20:00

Sopot,
bilety 99 - 299 zł
Przyprowadź swoją rodzinę i przyjaciół i dołącz do nas w cudownej celebracji uwielbienia i chwały, w osobistej posłudze i modlitwie!

koncerty w Trójmieście


To było w Polsce w 1975 r., pełniąc służbę w największych Katedrach Katolickich w tym kraju, JON STEMKOSKI usłyszał wewnętrzny głos Boga, w którym odebrał przesłanie: Zanieś na cały świat zmieniające życie Słowa Chrystusa ...do miejsc, gdzie moje światło jest przyćmione, a mój głos jest cichy. W odpowiedzi na Boże wezwanie, Jon założył CELEBRANT SINGERS wysoce utalentowany, oddany zespół młodych, dorosłych napełnionych Duchem aby podzielić się swoją wizją posługi w Kościele i na polach misyjnych świata.

To, co zaczęło się latem 1977 z tylko jednym zespołem i zapasowym biurem sypialnią, wkrótce znacznie się rozrosło. Zespoły Celebransów podróżują każdego roku tysiące mil, by kontynuować służbę w całej Ameryce Północnej i dookoła świata. Od momentu powstania, zespół pełnił służbę w ponad 100 krajach, dla ponad 10 milionów ludzi usługując muzyką na żywo.

Od szkoły w Bejrucie do katedry w Hawanie... od południowych Chin do dawnej siedziby KGB w Armenii... w całej Europie, Azji, Afryce, na Bliskim Wschodzie, w Północnej i Południowej Ameryce, w tym w 6000 parafiach w samych Stanach Zjednoczonych widzieli tysiące istnień dotkniętych Bożą miłością.

Muzyka CELEBRANT SINGERS jest potężna... pełna czci... inspirująca...dla wszelkich grup wiekowych całych rodzin. Będziesz cieszyć się słodkim duchem uwielbienia i chwały,
usłyszysz inspirujące świadectwa wiary i współczesne pieśni gospel. Pokochasz
szczere ciepło i szczególny charakter Celebransów, ale przede wszystkim
doświadczysz miłości Chrystusa poprzez ich namaszczoną muzykę i osobistą służbę.
To wydarzenie nie może cię ominąć.

Pozdrowienia, błogosławieństwa oraz Love,
Jurek i Gosia Dajuk
510 533 890
Stowarzyszenie Missio Musica

Opinie