• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Casting do programu Zostań Gwiazdą Filmową

 • wtorek - czwartek, 6 - 8 listopada 2012, godz. 9:00 - 19:00
 • Lokalizacja
  Zatoka Sztuki Sopot, al. Franciszka Mamuszki 14
 • Bilety
  na zaproszenie

Właśnie teraz! 1 października 2012 roku, ruszył  nowy, zupełnie wyjątkowy talent show "Zostań Gwiazdą Filmową". To pierwszy w Polsce internetowy program, który daje jego zwycięzcom szansę na prawdziwą aktorską karierę. Co zrobić, żeby wziąć udział w tym show?

Relacja z imprezy

To bardzo proste. Wejdź na stronę www.zostangwiazdafilmowa.pl. Tam dokładnie dowiesz się, w jaki sposób zgłosić swój udział w programie. Wypełnij i wyślij ankietę, którą znajdziesz na stronie, dołącz swoją fotografię. Możesz, ale nie musisz, dodać filmik ze swoim udziałem. Więcej szczegółów znajdziesz na naszej stronie internetowej, a także na naszym fan page'u na profilu Facebook oraz Nasza Klasa. Każda osoba, która wyśle ankietę, zdjęcie i sms będzie oceniona przez nasze profesjonalne jury, do którego zaprosiliśmy znanych ludzi filmu:  Dorotę Stalińską, Jerzego Gruzę, Marka Włodarczyka, Zbigniewa Buczkowskiego, Michała Milowicza, Janusza Kondratiuka i Mariusza Pujszo.

Kogo szukamy do ról w nowej komedii? 

Młodej, wesołej, pewnej siebie dziewczyny w wieku 18 - 25 lat. Świadomej swojej wartości kobiety w wieku 25 - 35 lat. Mężczyzny mającego w sobie coś z amanta w wieku 20 - 30 lat. Kobiety lub mężczyzny w wieku 50 - 65 lat, pełnych energii, radości życia i dystansu do świata .

Poszukujemy osobowości! Takich, które w naszym filmie stworzą charakterystyczne role oraz epizody. Jeżeli więc uważasz, że masz talent i potrafisz wykreować na ekranie prawdziwą, wiarygodną i niebanalną postać, czekamy na Ciebie. W listopadzie 640 osób z całej Polski zaprosimy na castingi do Gdańska, Krakowa, Poznania i Warszawy. Tam w ciągu kilku minut pokażesz nam co potrafisz! Możesz zaprezentować etiudę aktorską, czy numer kabaretowy? Możesz zatańczyć lub zaśpiewać, ale wykaż się przy tym zdolnościami aktorskimi? A może wymyślisz coś innego, czym nas zaskoczysz? Najlepsi przejdą do półfinałów i finałów. 

Co czeka na zwycięzców? Oprócz czterech ról w filmie, którego realizacja w Polsce, Paryżu i na Lazurowym Wybrzeżu rozpocznie się na początku przyszłego roku, zwycięzcy naszego naszego talent show pojadą na festiwal filmowy do Cannes w maju 2013 roku. Dodatkowo Ci z Was, którzy nas czymś zaintrygują, otrzymają cenne nagrody rzeczowe. Ponadto, jeżeli się okaże, że nie dostałaś się do finału a nawet do półfinału, a jesteś naprawdę wyjątkową osobą, dodatkowo, napiszemy specjalnie dla Ciebie rolę w naszym filmie. Czy możesz w to uwierzyć? Naprawdę specjalnie dla Ciebie!

Tego jeszcze nie było! W czasie trwania show jego reżyser i producent będą mogli przyznać swoje "dzikie karty" osobom, w których odkryją wyjątkowe osobowość, charyzmę czy talent. Tym kimś możesz być właśnie Ty.
Odważnie zaprezentuj się całej Polsce i światu!

Show  "Zostań Gwiazdą Filmową" daje Ci teraz wyjątkową szansę. Nie zmarnuj jej! Nieważne czy mieszkasz w dużym mieście, czy w maleńkiej miejscowości. Nieważne czy jesteś sołtysem, kierowcą, studentem, prawniczką, nauczycielką, gospodynią domową. Marzysz o aktorstwie? Uważasz, że masz talent? To dla Ciebie jest ten program. To być może na Ciebie czeka rola w filmie i czerwony dywan w Cannes! A na pewno, jeżeli się do nas zgłosisz, przeżyjesz wyjątkową przygodę. Przed Tobą ocena zawodowców, profesjonalne castingi, nowe wspaniałe znajomości. Ostateczna decyzja, kto zwycięży, należy jednak nie do jury, a do internautów. Bo to właśnie publiczność w sieci zadecyduje o tym, kogo z Was i w jakiej roli chce oglądać na ekranie.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.