stat
Impreza już się odbyła

Carnival in Brazilian

Jest luty, zima i mróz, a w dalekiej Brazylii lato i karnawał. Specjalnie dla naszych Gości organizujemy imprezę w klimacie brazylijskiego karnawału. Chcecie dobrej zabawy i gorących rytmów? Zapraszamy w sobotę drugiego lutego na spotkanie z karnawałem w Brazylii!

Zaprosiliśmy na tę noc wyjątkowych artystów. Muzyką zajmie się rodowity Brazylijczyk - Alex Baxter, wspomagany przez dobrze znanego i lubianego C-Tite. Oczywiście nie może zabraknąć naszego Rezydenta Mike G. To jeszcze nie koniec, pojawią się zmysłowe i piękne dziewczyny z Rewii Samba Fever, które w strojach z karnawału w Rio zademonstrują pokaz taneczny. Będą też owoce dla naszych Gości. A personel klubu też swoją stylistyką nawiąże do tej wyjątkowej i niepowtarzalnej imprezy.

Musicie w tym dniu koniecznie odwiedzić Miasto Aniołów, taka impreza jak Carnival in Brazilian tylko u nas i tylko 02 lutego, startujemy o 21:00!

Tyle atrakcji, a bileciki w tej samej cenie 15 PLN.
Kto chce wejść za darmo na tą imprezę?
Wystarczy ubrać w brazylijskie kolory (bez żadnych innych wstawek), żółto - niebiesko - zielone.
Dla tak ubranych Pań lub Panów wstęp gratis w dniu 02.02.2019. od 21:00. do 23:00.

Jak zwykle będziemy bawić się w klimacie funk, rap, rnb, mashup, house, deep house i oczywiście największych i najbardziej znanych hitów dyskotekowych. Jest rzeczą jasną, że nie zbraknie muzyki rodem z Brazylii, w końcu za konsoletą będzie Alex Baxter wspomagany przez C-Tite oraz Mike G.
Życzymy wszystkim, którzy w tym dniu odwiedzą Miasto Aniołów dobrej zabawy, miłej, sympatyczne atmosfery i mnóstwa wrażeń.

Polubcie i pobierajcie zdjęcia z facebooka.
Zapraszamy do Miasta Aniołów. Czeka wiele atrakcji i promocji.
Więcej info na www.facebook.com/KlubMiastoAniolow
oraz na www.miastoaniolow.com.pl

Rezerwacje wyłącznie pod numerem 58 768-58-31

Nasi artyści:
Alex Baxter
- brazylijski DJ, który rozpoczął swoja karierę muzyczna w Valencji w Hiszpanii w 2005 roku. Gra energiczną muzykę BASSLINE i DEEPHOUSE. W odróżnieniu do wielkich nazwisk sceny muzyki elektronicznej, Alex Baxter wyróżnia duża wszechstronność i przede wszystkim osobowość, pełna groove i melodii, które podobają się najbardziej wymagającym słuchaczom. Współpraca z DJ Alex Baxter oznacza nie tylko zadowolenie ze strony zleceniodawcy, jak słuchającej publiczności, ale i zapewnienie dynamicznych melodii, które wprowadzą w pozytywne wibracje, powodujące uśmiech i satysfakcję. Alex Baxter to przede wszystkim muzyka na najwyższym poziomie.

C-Tite - DJ/DVJ, producent mashupów, remixer z Torunia. Stały gość najlepszych klubów w Polsce. Rezydent toruńskiego klubu No1. Miłośnik muzyki elektronicznej w wielu odmianach, prezentujący najświeższe brzmienia i muzyczne trendy. Jego sety to mieszanka tanecznych odmian House przełamana bangerami z gatunku Rnb/Moombathon, doprawiona autorskimi Mashupami i Remixami. Na scenie od 2002 roku. Mistrz Polski DJów w miksowaniu 2011. Mistrz Polski Djów 2010. Toruński DJ Roku 2011 i 2012 (plebiscyt Radia GRA). Finalista konkursu na najlepszego DJa Projektu Plaża TVN i FTB 2009. Finalista międzynarodowego Ibiza DJ Awards Bedroom Competition 2011. Finalista i zwycięzca ponad 20 turniejów/konkursów/mistrzostw DJskich od 2006 roku. Tester sprzętu dla serwisu infomusic.pl, juror mistrzostw Polski DJów.

Mike G jest jednym z wyróżniających się przedstawicieli toruńskiej sceny klubowej. Początek jego obecności na rynku to końcówka 2009 roku. Od tego czasu możecie usłyszeć go w klubach na terenie całej Polski. W swoich muzycznych playlistach MIKE G przemyca maksimum energii oraz klubowego vibe'u. Uczestnicy jego imprez mogą wyczuć ogromne zaangażowanie i niepowtarzalny styl. Obecnie MIKE G jest rezydentem gdańskiego klubu Miasto Aniołów oraz toruńskiego klubu Stars gdzie każdego weekendu zaskakuje swoich Klubowiczów najnowszą selektą. Oprócz tego dumnie przemierza Polską i grywa w najlepszych polskich miejscówkach oraz wydarzeniach ściśle związanych z kulturą Hip Hop. W ostatnim czasie uczestniczył na największch Polskich festiwalach poza granicami kraju - zimowych - Music Fest w Les Orres - Francja (2015) oraz Les Menuires (2017) oraz letnim Festiwalu Chilling w Chorwacji w miejscowości Porec (2016) wspólnie z ekipą Snow Show a jako Partyrockers od 2015 roku współtworzy Polish Hip Hop Festival w Płocku - największy w Polsce festiwal Hip Hopowy . DJ MIKE G jest oficjalnym DJem drużyny koszykarskiej Twarde Pierniki, z którą dumnie zdobywa medale Mistrzostw Polski. Warto pamiętać, że Mike G to nie tylko dźwięk! Jest również jednym z DVJ w Polsce, którzy opanowali do perfekcji sztukę łączenia obrazu z muzyką. Jako członek kolektywu Party with Video wykorzystuje nowoczesne technologie, przenosząc swoich Gości w inny wymiar imprezowania. MIKE G jest osobą otwartą na nowe futurystyczne brzmienie, które uzupełnia świeżymi produkcjami z pogranicza takich stylów jak house, deep house, rnb, hiphop, trap & twerk. Aktualnie pracuje nad projektem Partyrockers' (wspólnie z DJ'em Paragraph51 tworzą nową falę muzycznego uderzenia w Polsce). W roku 2016/2017 wspólnie z DJ P51 jako Partyrockers zdobywca II miejsca w prestiżowym konkursie - Toruński DJ Roku 2016. Warto też pamiętać że Mike G to członek toruńskiego INFAMOUSTEAM!

Rewia Samba Fever - specjalizujemy się w tańcach brazylijskich i latynoamerykańskich. Jesteśmy pierwszą profesjonalną Rewią na Pomorzu Polskim, tańcząca prawdziwą sambę brazylijską. Zdobywamy wiedzę i szkolimy swoje umiejętności u największych Gwiazd z Brazylii. W naszej Rewii występują wyłącznie doświadczeniu tancerze, którzy zajmują czołowe miejsca w ogólnopolskich oraz międzynarodowych konkursach tanecznych. Dwukrotnie gościnnie wystąpiliśmy w programie TVP 2 Pytanie na Śniadanie. Ponadto nasi tancerze zostali docenieni przez jurorów i publiczność programu Mam Talent. Stale udzielamy się charytatywnie i wspieramy promowanie kultury brazylijskiej w Polsce.

---
Sebastian Góra - autor zdjęcia użytego do plakatu.

Informacja o biletach

WSTĘP: 15 zł* ubrani w kolory flagi brazylijskiej - wstęp wolny do 23:00!

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij
 • clubbing / dyskoteka
  cze 6
  sobota, g. 21:00 - 02:00
  Gdańsk, Jaca Music Events
  Grunge & Nu Metal Party (on-line)
 • muzyka elektroniczna , clubbing / dyskoteka
  cze 20
  sobota, g. 21:00
  Gdynia, Nowy Harem
  Moguai