stat
Impreza już się odbyła

Cardio | Mikołajki AWFiS | Taek X NOZ

Tegoroczne mikołajki w Ego będą zupełnie inne niż zwykle. Razem z BOR Crew zapraszamy Was na jedyną i niepowtarzalną imprezę! Na imprezie o CARDIO zadba absolwent poznańskiego AWF'u Dj TAEK oraz nasz rezydent Dj NOZ.

lut 10

czwartek, godz. 21:00

Sopot,
bilety 30 - 40 zł
Kup bilet

w każdy czwartek (do 13.10), godz. 22:00

Gdynia,
Wstęp wolny
Dj Taek - mocno związany z polską sceną Hip-hopową, współtwórca albumów które osiągnęły status: złotych, platynowych oraz multiplatynowych płyt.
Główny Dj BORCREW, reprezentant BORRECORDS oraz Dj Palucha.

Dj NOZ- Pochodzi z Gdańska jednak obszarem jego działalności jest cała Polska. Jego styl i technika grania oraz polot i fantazja w budowaniu setów jest bardzo oryginalna i świetnie sprawdza się na imprezach, czego dowodem jest uznanie wszędzie tam gdzie się pojawia. Miłość do mixingu powoduje, że nie ogranicza się do jednego stylu muzycznego, przez co jest bardziej kreatywny i wszechstronny. Jego sety imprezowe to przede wszystkim mieszanka hip-hop'u, r'n'b, dancehall'u i disco funku w party wydaniu.

Całe wydarzenie będzie poprzedzało wiele konkursów i zadań, w których będzie można zgarnąć bluzy, koszulki, płyty i inne gadżety z BORu, dlatego śledźcie uważnie wydarzenie i bądźcie na bieżąco 
Tego dnia również bawimy się z najbardziej imprezową uczelnią Trójmiasta. Mikołajki AWFiS w Ego to gwarancja najlepszej studenckiej imprezy w Sopocie!
Rezerwacje stolików oraz oferta dla grup zorganizowanych:
+ 48 731 351 351

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    10 - 20 zł
Studenci AWFiS- FREE do 23:00
Pozostali: 10 pln-20 pln
Płatność przed wejściem na wydarzenie.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.