• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Callum Spencer na Songwriter Festival Sopot

W każdy poniedziałek czerwca i lipca o godz. 20.30 w #ParknaGoyki w Sopocie odbędą się koncerty artystów i artystek sceny alternatywnej. Songwriter Festival Sopot powstał z inicjatywy Home Gig Podjazd i jest dofinansowany ze środków Miasta Sopotu.

wrz 29

piątek, godz. 19:00

Gdańsk, Oliwska 63
Wstęp wolny

14 czerwca 2023 - 31 stycznia 2024, godz. 20:00

Wstęp wolny
Pierwszy cykl koncertów w 2022 roku cieszył się dużym zainteresowaniem. Mamy nadzieję że i tym razem będzie podobnie. Goyki 3 Art Inkubator zaprasza do wspólnego słuchania na leżakach pod drzewami!

W 2023 roku wystąpią:

5.06 Kowalonek Kępiński
12.06 Patryk Pietrzak
19.06 Seeme
26.06 Grzegorz Nawrocki
03.07 Follow Rivers
10.07 Callum Spencer
17.07 Runforrest
24.07 Roman Wroblewski Trio
31.07 Gaba Kulka

muzyka alternatywna - koncerty w Trójmieście


Więcej informacji: www.swfs.pl

Callum Spencer
[Wielka Brytania]
Urodzony i wychowany w North Yorkshire, w Wielkiej Brytanii, Callum Spencer już przyciąga wzrok krajowej i międzynarodowej sceny muzycznej. Jego pierwsze single trafiły na kilka ważnych playlist na Spotify, a także wywindowały artystę na kilka ważnych festiwali, w tym chociażby na The Brave Festival w Amsterdamie.

Po kilku latach budowania swojej reputacji zarówno jako pisarz, jak i wykonawca, Callum właśnie wydał swoją debiutancką EP Nothing But Strangers. Ta płyta pokazuje eklektyczny styl Calluma zarówno jako piosenkarza, jak i pisarza. Łączy w sobie uduchowione pisanie o ludowych korzeniach z optymistycznymi wpływami różnych artystów - od Passengera po Bruce'a Springsteena. W muzyce tego Brytyjczyka słychać też wpływy chociażby Eda Sheerana czy Damiena Rice'a.

Dziennikarze brytyjskiego Radia BBC głoszą: Ten chłopak przesłał nam tylko jeden utwór, który tak nam się spodobał, że od razu musieliśmy zaprosić Calluma do nas na sesję nagraniową! Ma świetny głos i wysublimowany talent do pisania piosenek. Callum pojawi się w Polsce na krótkiej trasie koncertowej!

Opinie