• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

C.L.A.S.S. Czwartki Live Absinthe Soundsystem

NOWY CYKL IMPREZ w Absie nadciąga i jak dym wciąga! W każdy czwartek gramy dla Was na żywo! Nie zatrzymując się i wychodząc Wam na przeciw stworzyliśmy C.L.A.S.S. - Absinthe Sound System.

w każdy czwartek (do 28.07), godz. 21:00

Gdańsk,
Wstęp wolny
paź 22

sobota, godz. 21:00

Gdańsk,
bilety 25 - 30 zł
C.L.A.S.S. - Absinthe Sound System - Co to? W skrócie to JAM, ale we współpracy z DJem. To połączenie improwizowanej muzyki granej na żywo przez artystów z dźwiękami serwowanymi przez DJa, który wcieli się w rolę perkusisty. Czego się możesz spodziewać? Klubowych nut zmiksowanych z urokiem i magią muzyki z koncertów. Sprawdź sam w najbliższy czwartek.

W ten czwartek w CLASSie:
Vocal: glennSKii
(FreeQ ButiQ, Groovekojad, the Doorsz, Blenders, Żywe Środy, itd) ; współpraca: Leszek Możdżer, Łąki Łan, Kayah, Michał Urbaniak, Jarek Śmietana, Reni Jusis, Liroy, i inni. Nagrody/Nominacje: Fryderyki (1/3), Paszport Polityki, Polish Dance Awards, 1 Platynowa Płyta, 2 Złote Płyty. Setki trasy, koncerty, i festiwale po Polsce i Europy. Grał też w Azji i w USA. Więcej info: www.glennzen.com

DJ: Fleja - House music to jego baza. Uwielbia też muzykę disco, latino, oraz ich pochodne, ale nie obcy mu jest hiphop, rnb czy trap. Zebrane doświadczenie pozwala mu na bardzo dużą elastyczność. Stara się "żonglować stylami", bawić się przyjętą konwencją muzyczną, zaskakiwać kontrastami. Ambitnie a czasem wręcz przeciwnie, ale zawsze w punkt, zawsze z klubowym mianownikiem. Dj klubów trójmiejskich: Wtedy, Cooltura, Warsztat pop, Śliwka w Kompot, 3siostry i oczywiście Cafe Absinthe.

Saks: Michał Sasinowski, związany z wieloma trójmiejskimi zespołami. Współpracował z Tede ("Wawa Żegna"; "Pół życia na żywo"), Tymonem Tymańskim (muzyka do filmu: "Polskie G" i "Tymon The Tranzistors"), Grzegorzem Skawińskim (płyta - "Me & M Guitar"). Nagrywał także z Golden Life, Dj Adamus, Lipa Li i innymi znakomitościami rynku muzycznego. Kapelmistrz Młodzieżowej Orkiestry Dętej przy MDK w Sopocie i nauczyciel gry na saksofonie w Państwowej Szkole Muzycznej w Nowym Mieście Lub. Obecnie gra w zespole Down Town Brass oraz zespole Jazz.u.

Guitar: Krzysztof Stachura - Gitara (Logophonic, Formy Planet, Nieznany Wykonawca, Band_A, Bielizna) Gitarzysta, kompozytor i aranżer. Współpraca: Bielizna, Blenders, Makowiecki Band, Łyczacza,Tymon Tymański, Olo Walicki, Przemek Dyakowski. Wystąpił m.in. na: Top Trendy, Festiwal w Opolu, Ostróda Reggae Festiwal, Open'er, Seven Festival.

Dbajmy o siebie nawzajem i nie zapominajmy o obostrzeniach.
Zgodnie z nowym rozporządzeniem dotyczącym wydarzeń kulturalnych - koncerty mogą być organizowane przy udziale 30% obłożenia lokalu nie wliczając osób zaszczepionych. Zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii, opublikowanym w Dzienniku Ustaw (poz. 2311).

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.