stat
Wydarzenie już się odbyło

Bursztynowa Miss Lata

Najpiękniejsze kandydatki zaprezentują swoje wdzięki na scenie muszli koncertowej przy molo w Sopocie. Panie będą walczyć o tytuł Bursztynowej Miss Lata 2017.

Ogólnopolskie Wybory Bursztynowej Miss Lata odbywają się nieprzerwanie od 1995 roku. Uczestniczki to finalistki regionalnych konkursów Miss Polski oraz Miss Polski Nastolatek. Podczas tegorocznej 22 edycji konkursu zaprezentują się dziewczyny z województwa Śląskiego, Świętokrzyskiego, Mazowieckiego oraz Pomorskiego. Wśród kandydatek znajdą się najpiękniejsze dziewczyny Ziemi Pomorskiej, Iwona Zuzek II Wicemiss Ziemi Pomorskiej 2017, Oliwia Borawska II Wicemiss Nastolatek Ziemi Pomorskiej 2017 oraz Karolina Rombczyk Miss Publiczności Ziemi Pomorskiej 2017. Gościem specjalnym będzie Katarzyna Wrycza Bursztynowa Miss Lata 2016, która będzie oficjalnie przekazywać koronę nowej Miss.

Poza występami kandydatek Galę uświetnią występy artystów: Natalii Capelik-Muianga oraz kabaret Filip z Konopi w składzie: Danuta Stankiewicz i Filip Borowski. Imprezę poprowadzi Mariusz Paluch.

Natalia Capelik-Muianga
Natalia Capelik-Muianga
Natalia Capelik-Muianga to młoda wokalistka z Trójmiasta, która szerokiej publiczności zaprezentowała się jako finalistka programu Mam Talent. Od pierwszych przesłuchań była faworytką publiczności oraz jurorów, którzy nie szczędzili jej ciepłych słów. W 2016 roku wystąpiła na ponad 20 koncertach, transmitowanych także przez TVN i POLSAT oraz wygrała dwa konkursy dla młodych wokalistów (w jury zasiadali m.in. Maryla Rodowicz, Andrzej Piaseczny, Jacek Cygan). Ponownie wystąpiła także w największym telewizyjnym Sylwestrze z TVN, gdzie występowała m.in. z Cleo, Anną Wyszkoni i Rafałem Brzozowskim. W tym roku Natalia przygotowuje debiutanckie piosenki. Autorem słów do jednej z nich jest Jacek Cygan.

Przeczytaj także

Opinie

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

Regulamin dodawania opinii

zamknij