• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Bursztyn w kosmetyce: warsztaty z tworzenia naturalnych kosmetyków

Bursztyn przyspiesza odnowę komórkową, jest naturalnym antyoksydantem, regeneruje i rozświetla, zmniejsza szorstkość skóry i głębokość zmarszczek. W połączeniu z naturalnymi masłami i olejami staje się SUPERKOSMETYKIEM. Przygotuj dla siebie lub na świąteczny prezent: balsam do ust, mydełko lub świecę do aromaterapii.

w każdy wtorek (do 31.12), godz. 19:00 - 21:00

Wstęp wolny
Podczas warsztatów poznacie kosmetyczne właściwości bursztynu bałtyckiego. Po użyciu kosmetyków zawierających bursztyn skóra staje się jędrna, elastyczna, napięta i wygląda młodo i świeżo. Uczestnicy zrobią dla siebie nawilżający balsam do ust, mydełko glicerynowe z pyłem bursztynowym oraz świecę sojową z kawałkami bursztynu. Balsam do ust doskonale nawilży oraz odżywi skórę na ustach. Zabezpieczy ją przed mrozem i wiatrem. Mydełka glicerynowe mają właściwości nawilżające i są idealne do skóry suchej. Pięknie wykonane, kolorowe i pachnące, w różnych kształtach z pewnością ucieszą każdą obdarowaną nimi osobę. Świeca sojowa z zatopionymi kawałkami bursztynu będzie świetnym dodatkiem uzupełniającym domowe SPA lub zaskakującym prezentem.

Izabela Ryska - biotechnolog leków, przedsiębiorca. Absolwentka Wydziału Chemicznego (2015) Politechniki Gdańskiej. W roku 2017 z projektem "świece do masażu i aromaterapii" została laureatką konkursu na Gdyński Biznesplan. Ścieżkę zawodową związała z tworzeniem kosmetyków naturalnych, świec sojowych oraz edukacją w zakresie naturalnej pielęgnacji skóry.

Opinie