stat
Impreza już się odbyła

Burleska w 107 vol. 6 Red Juliette i Madame de Minou

Po raz siódmy zapraszamy na niezapomniane burleskowe show w 107. 7 lipca wystąpią dla Was: Red Juliette, Madame de Minou oraz Miss Eria.

sie 21-22

sobota - niedziela

Gdynia
bilety 35 zł
ulgowy 25 zł

w każdą niedzielę (do 29.08), godz. 12:00

Gdańsk,
Wstęp wolny
Red Juliette - która już po raz drugi swoją nieokiełznaną energią sprawi, że scena przy ulicy Ogarnej 107 stanie w płomieniach.
Madame de Minou - Burlesque Artist - rudowłosa diva o nogach dłuższych niż Moda na sukces i włosach bardziej zakręconych niż obietnice Vateusza.
Miss Eria - wschodząca gwiazda ze szkoły Madame de Minou, czarnowłosa piękność o egzotycznej urodzie.

Wydarzenie składa się z trzech aktów, pomiędzy którymi będzie dość czasu, aby cieszyć się wyborną kolacją, uzupełniać płyny lub czarować swoją randkę, którą zaprosiłeś/łaś na show. Delektujcie się klimatem i zacieśniajcie więzi w przerwach między pokazami. Ponad to podczas wydarzenia będzie możliwość zakupienia burleskowych pasties prosto z Atelier Minou! Sprawdź, jakie piękności przywiozę do Trójmiasta.

Podczas imprezy będzie możliwość zakupienia fotosów z wizerunkami performerek, na których po występach z przyjemnością Wam się podpiszą.
Zdjęcie w formacie A4 - 30 zł
Zdjęcie w formacie A5 - 20 zł
Nagrywanie całości pokazu zabronione.
Nagrywanie fragmentów, boomerangi, zdjęcia - jeśli z oznaczeniem to wskazane.
Ilość miejsc ograniczona.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.