stat
Impreza już się odbyła

Burleska - Madame de Minou, Hot This Up! - Funk Dee

Po półrocznej przerwie od pierwszego występu w Mieście Aniołów znów zobaczymy prawdziwą francuską Burleskę. Drugi raz w naszym Klubie w swoim aktorskim programie wystąpi Madame de Minou - zawodowa performerka burleski, najprawdziwsza pin-up girl i modelka retro. Jej pokazy charakteryzują się dużym poczuciem humoru i bezpośrednią interakcją z widzami.

START: 21:00
WSTĘP: FREE do 23:00, później 10 zł

To magnes, przyciągający do MA nowych Gości, którzy mamy nadzieję na długo pozostaną Fankami i Fanami naszego Klubu. W ten piątek naprawdę warto przyjść ze znajomymi do Miasta Aniołów.

Różnorodna muzyka dla każdego, przeplatana pokazami Burleski, super klimat i te promocje przez całą imprezę, którymi "bijemy wszystkich na głowę". Zapraszamy serdecznie naszych fanów, a w szczególności tych, którzy polubili piątkowe before z afterem w Mieście Aniołów. Szukasz miejscówki z atmosferą na piątkowy wieczór? Startujemy o 21.00.

Stare hity pomieszane z energetyczną dawką klubowych rytmów oraz oldschoole lat 70, 80 i 90-tych. Nie zabraknie też najnowszych hitów muzyki disco. Za konsoletą Funk Dee, który postara się stworzyć super klimat do tej jedynej w swoim rodzaju imprezy.

Nie szukajcie innych before-ów, u nas before z afterem w tym samym mega klimacie z mieszanką różnych stylów i gatunków muzycznych. Kto jeszcze nie zawitał do Miasta Aniołów w piątkowe wieczory, ten niech żałuje i szybko nadrabia stracony czas.
Miasto Aniołów wita Was, nie siedźcie w domu, u nas czekają wyjątkowe atrakcje.

MEGA PROMOCJE, przez cały czas trwania imprezy:
500 ml Okocim i Pszeniczne - 7.00 PLN
40 ml wódki Smirnoff Black - 7.00 PLN
40 ml whisky Johnnie Walker Red Rye Finish - 9.00 PLN
Wszystkie barowe promocje nie dotyczą strefy VIP.
Od 21.00. do 23.00. wstęp dla wszystkich gratis.

Więcej info na www.facebook.com/KlubMiastoAniolow
Informacje o innych imprezach i wydarzeniach na www.miastoaniolow.com.pl

Rezerwacje stolików wyłącznie pod numerem 58 768 58 31- ich ilość jest ograniczona!

---
Madame de Minou - rudowłosa burza pomysłów o nogach dłuższych niż cała seria Gry o Tron! Urodzona w stolicy performerka, która w swoich pokazach łączy klasyczny szyk, nienaganne wykonanie i dawkę świetnego poczucia humoru z nutką pikanterii. Burleska to jej zawód i pasja, a każde wystąpienie na długo pozostaje w pamięci publiczności. Czasem zdarza się jej wyskakiwać z tortu.

Funk Dee, czyli jeden z najbardziej rozpoznawalnych toruńskich Dj'ów. Swoje pierwsze kroki za konsoletą stawiał w 2000 roku, od tego czasu wypracował swój własny i unikalny styl, w którym łączy granie muzyki klubowej z przeróżnymi trikami dj-skimi, spełniając tym samym oczekiwania najbardziej wymagających klubowiczów.

W jego setach można usłyszeć mieszankę wielu gatunków muzycznych, a dominują głownie house, disco house, mash up oraz r&b. Ponadto "fanki" jest założycielem oraz współtwórcą ekipy Party with Video, dzięki czemu jego imprezy to nie tylko dźwięk, ale również umiejętne miksowanie ze sobą teledysków. Aktualnie Funk Dee jest rezydentem najbardziej popularnego gdańskiego klubu Miasto Aniołów, jednakże możecie go również spotkać w wielu klubach na terenie całego kraju

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    10 zł
Wstęp wolny do 23:00, później 10 zł

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.