• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Bułka Paryss'ka: Dale Howard (Noir | Morris Audio | OFF | Lost My Dog - UK), Jacob Seville

W ostatnią sobotę karnawału 9 lutego Sfinks700 zaprasza na kolejny smaczny bułkowy wypiek. Tym razem naszym gościem będzie DALE HOWARD, postać która w krótkim czasie stała się synonimem najwyższej jakości w muzyce house i deep house a jego brzmienie i niepowtarzalny styl jest rozpoznawalny na całym świecie o czym świadczy liczba cenionych wytwórni w których wydaje swoją muzykę: Morris Audio, OFF, Lost My Dog czy Noir.

w każdy czwartek (do 13.10), godz. 22:00

Gdynia,
Wstęp wolny
paź 14

piątek, godz. 21:00

Gdańsk,
bilety 40 zł
ulgowy 35 zł
przedsprzedaż 30 zł
Obok Dale'a wystąpi czołowy przedstawiciel polskiej sceny klubowej, stacjonujący w Barcelonie JACOB SEVILLE. Zagrał niemalże we wszystkich ważniejszych klubach w Polsce, oraz na kluczowych festiwalach muzyki elektronicznej - w tym, kilkakrotnie podczas prestiżowego Audioriver, a jego produkcje w błyskawicznym tempie ukazały się nakładem wielu wydawnictw: Lift Your Head Up, Dirtybird, Bundenzauber, Momentum League czy Doppelgaenger. Niedawno ukazał się jego debiutancki album "Romance" okraszony seksownymi wokalami greckiej artystki stacjonującej w Berlinie MZ SUNDAY LUV. Pełni muzycznej rozkoszy dopełni niezawodny duet MIT, bułkowi rezydenci ZABIELSKY & TWEEN oraz PARYSS. Fontanna natomiast muzycznie lawirować będzie pomiędzy bass, juke, footwork, trap, dubstep, breaks a za jakoś prezentowanego materiału odpowiedzialni będą: RHYTHM BABOON, TOMEK HOAX, DON ELO S, NATT, TILO, W&Z oraz gość specjalny - MACEO WYRO, członek kultowego i bardzo zasłużonego dla polskiej sceny kolektywu Niewinni Czarodzieje, autor audycji Kosmos w Radiu Roxy, organizator imprez z gwiazdami nowoczesnych brzmień z kręgu neo-soul/neo-jazz/new beat/hip-hop pod egidą Warsoul.

MAIN:
(house, tech house, deep house)

DALE HOWARD (Noir | Morris Audio | OFF | Lost My Dog | Static - UK)
JACOB SEVILLE (Lift your head up | Tretmuehle)

PARYSS (Bułka Parysska | Sfinks700)
MIT (Haman & TomTo | Sfinks700)
ZABIELSKY & TWEEN


Fountain:
(bass, juke, footwork, trap, dubstep, breaks)

MACEO WYRO (Niewinni Czarodzieje | Warsoul)
RHYTHM BABOON
TOMEK HOAX
DON ELO S
NATT
TILO
W&ZDALE HOWARD (Noir | Morris Audio | OFF | Lost My Dog | Fear Of Flying | Static - UK)

Dale Howard to postać która w krótkim czasie stała się synonimem najwyższej jakości w muzyce house i deep house. Jego produkcje regularnie pojawiają się na czołowych pozycjach Beatport's Deep House chart.Jego brzmienie i niepowtarzalny styl jest rozpoznawalny na całym świecie a on sam wydaje swoją muzykę w najbardziej znanych i cenionych wytwórniach takich jak Morris Audio, OFF, Lost My Dog czy Noir.Miniony rok przyniósł wiele sukcesów i wysokie uznanie dla Dale'a, a jego produkcje zyskują ogromne wsparcie od takich artystów jak DJ Sneak, Luciano, Reboot, Steve Lawler, Dubfire, Magda, MANDY, Homework, Huxley, Jordan Peak, Robert Owens, Michelle Owen i wielu innych.
https://www.facebook.com/dalehowardmusic
https://soundcloud.com/dalehoward">
https://soundcloud.com/dalehoward

http://www.residentadvisor.net/dj/dalehoward

JACOB SEVILLE (Lift your head up | Tretmuehle)

Jacob Seville - jeden z czołowych przedstawicieli polskiej sceny muzyki klubowej, będący jej silnym filarem od ponad 10 lat. Prekursor i ojciec stylu progressive house w Polsce, z którego ewoluował do całej palety ambitnych gatunków muzyki elektronicznej. Radiowiec i producent, rezydent prestiżowych klubów, obecnie mieszkający w Hiszpanii - prawdziwy diament wśród rodzimych artystów, którego utwory rozbrzmiewają na scenach klubowych całego świata, a twórczość staje się inspiracją dla rzeszy polskich i zagranicznych muzyków.Zagrał niemalże we wszystkich ważniejszych klubach w Polsce, oraz na kluczowych festiwalach muzyki elektronicznej - w tym, kilkakrotnie podczas prestiżowego Audioriver, a jego produkcje w błyskawicznym tempie ukazały się nakładem wielu wydawnictw: Lift Your HeadUp, Dirtybird, Bundenzauber, Momentum League czy Doppelgaenger. Twórczość Jacob'a - emocjonalne, głębokie brzmienia pełne zmysłowych melodii i dzikiego rytmu - poruszyły tłumy, a utwór Underground zdobył serce samego Richie'go Hawtin'a!Kolejnym krokiem milowym w karierze Jacob'a była przeprowadzka do Hiszpanii. Muzyka artysty pod wpływem katalońskiego słońca nabiera dojrzałego, oryginalnego brzmienia. Utwory stają się nasycone, pełne emocjonalnych melodii i bogatego instrumentarium. Co więcej - Seville nawiązuje współpracę z grecką artystką Mz Sunday Luv, której seksowny wokal dopełnia jego muzycznego dzieła. Ten duet wręcz musiał zapaść w pamięć całemu klubowemu środowisku! On Polak mieszkający w Barcelonie, ona Greczynka stacjonująca w Berlinie - dwa energetyczne żywioły, których muzyczny romans zaowocował niebywałym sukcesem. No właśnie - Romance, bo taki tytuł będzie miał debiutancki album Jacob'a Seville wraz z Mz Sunday Luv. Za mastering materiału odpowiedzialny jest nikt inny, jak uwielbiany przez Jacob'a - Robert Babicz! Romance to 12 melodyjnych utworów, które jak 12 miesięcy tworzą muzyczny rok obojga artystów. Tyle dokładnie czasu zajęła im praca nad albumem. A efekt? Eklektyczny mariaż gatunków elektronicznych, muzyczna podróż nasycona rytmem, melodią i magnetyzującym wokalem. W tej dziedzinie Jacob Seville i Mz Sunday Luv są kochankami doskonałymi, a ich romans z pewnością będzie na językach całego klubowego świata.

http://www.facebook.com/pages/Jacob-Seville/155377871145966


MACEO WYRO (Niewinni Czarodzieje | Warsoul)
Członek kultowego i bardzo zasłużonego dla polskiej sceny kolektywu Niewinni Czarodzieje. Maceo łączy skillsy, które przychodzą z jego nieziemskim doświadczeniem za deckami, z bardzo świeżym podejściem do selekcji. Przeszedł długą drogę od czasu, kiedy w legendarnych Filtrach miał tydzień na nauczenie się grania na gramofonach, po jazzowe kooperacje (np. z Wojtkiem Mazolewskim) i organizowanie imprez z gwiazdami nowoczesnych brzmień z kręgu neo-soul/neo-jazz/new beat/hip-hop pod egidą Warsoul. Kojarzony ze sceną bitową, od jakiegoś czasu digguje nowości podsycane hip-hopowym smakiem, nie tracąc soulfulowego pazura (który objawia nawet wybierając trapy do swoich setów). Jego audycji Kosmos można było do niedawna słuchać co tydzień w Radiu Roxy.

LINEOUT.pl podcast.53: Maceo Wyro by Lineout on Mixcloud


http://www.facebook.com/bulkaparyska

Informacja o biletach

Wstęp:
do godz.: 24:00 - 10zł karty Bułki Paryss'kiej/karty klubu; 15zł normalny
po godz.: 24:00 - 15zł karty Bułki Paryss'kiej/karty klubu; 20zł normalny

Opinie