• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat
Impreza odwołana
PATRONAT

Bryska (4 opinie)

Z przykrością musimy poinformować, że ze względów techniczno-logistycznych musimy odwołać zaplanowany na 7 lipca koncert bryskiej w Sopocie. Bardzo nam przykro, ale z przyczyn niezależnych od nas, nie mamy możliwości zorganizowania tego wydarzenia na poziomie jaki powinien być zapewniony zarówno artystce, jak i publiczności.

Poszczególnie bileterie będą się kontaktować z osobami, które zakupiły bilety, aby dokonać zwrotu środków pieniężnych

Mało kto wie, jak wygląda naprawdę, ale wiele osób słyszało jej utwory.

Ukrywająca swoje prawdziwe oblicze wokalistka bryska w ostatnich miesiącach może pochwalić się większą ilością premier, niż niejeden artysta. 21-Latka w swoich tekstach bawi spostrzeżeniami na temat rzeczywistości, nie szczędzi gorzkich słów swoim ex-om w balladach, w dynamicznych utworach porusza tematy, jakich na próżno szukać we współczesnym popie. Wszystko w takt melodii tak chwytliwych, że od jakiegoś czasu nucą je prawie wszyscy.

lis 3

piątek, godz. 19:00

bilety 100 - 150 zł
Kup bilet
lis 17

piątek, godz. 19:00

Gdańsk,
bilety 125 - 160 zł
Kup bilet
Od kwietnia 2021 roku, kiedy zadebiutowała singlem 'naiwna', przyzwyczaiła fanów do regularnego wydawania nowej muzyki - czy to jako oficjalne single, t.zw. piosenki 'pomiędzy' czy remixy. Wszystkie z nich w tempie wręcz geometrycznym zdobywają coraz większe grono fanów. Największym osiągnieciem w radiach był remix jej piosenki "lato (pocałuj mnie) (MANDEE Remix)" - piosenka dotarła do 2. Miejsca Krajowej listy Airplay Chart i stała się jednym z hitów roku. W jej ślady idzie aktualnie przeróbka jej innej kompozycji - 'odbicie (Mark Neve Remix)' pod koniec stycznia 2022 był najczęściej wyszukiwaną piosenką w Polsce w aplikacji Shazam!

pop - koncerty w Trójmieście


Przed bryską wciąż premiera jej pierwszej płyty długogrającej. 11 Utworowe wydawnictwo "jestem bryska" wydane w listopadzie 2021 w formie cyfrowej i na winylu nazywane jest mini-albumem. Znalazł się tam wybór już wydanych singli : "panika", "drama", "jestem bryska", "BFF" a także wspomniane "lato (pocałuj mnie)" w dwóch wersjach i anglojęzyczna kompozycja "Burn This Love" (dostępna tylko na winylu).

Rok 2022 to dla bryskiej premiera kolejnych nowych utworów - w tym przepięknej "Atlantydy" (zobacz klip) , jaka zachwyciła fanów pod koniec stycznia. W lutym i marcu artystka wyruszy na swoją pierwszą trasę koncertową wraz z Luną. Wśród miast, w których zobaczyć i usłyszeć na żywo będzie można obie panie są Kraków, Wrocław, Poznań i oczywiście Warszawa.

A to tylko początek tego co uznawana za muzyczne objawienie ub. r. bryska przygotowała dla swoich fanów. Tako twarz programu RADAR Spotify oraz TIDAL Rising ciężko pracująca nad kolejnymi muzycznymi premierami, zaskakuje pomysłami i robi wszystko, aby udowodnić, że pokładane w niej nadzieje nie były na wyrost.

Opinie (4) 2 zablokowane

 • Tylko oczy a nie cale oblicze

  widze nos, usta, wlosy, policzki, baki...

  • 0 0

 • wpisz u wooojka G słowo "bryska"

  to ci pokaże mnooostwo zdjęć. Ładna - tzn mi sie podoba.

  • 0 0

 • Pierwsze usłyszałem o dziewczynie, ale w teledyskach jakoś widać wszystko, więc co to za głupia gadka o ukrywaniu oblicza?

  A poza tym to teksty dość słabe a melodia równie mało odkrywcza (mam wrażenie, że słyszałem już dziesiątki razy w innych housowych kawałkach). Chociaż w porównaniu do innych tworów typu Leosia to i tak kosmos ;P

  • 1 0

 • Zjawiskowy głos

  Bryska to nowa gwiazda na horyzoncie, świetny wokal. Piękna barwa głosu. Ładna, skromna, utalentowana dziewczyna. Nie świeci golizną jak co jak co poniektóre "gwiazdy światowej sławy". Słucham jej piosenek i nie mogę przestać. Życzę jej powodzenia i samych sukcesów.

  • 1 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

 • festiwal muzyczny , muzyka alternatywna , muzyka elektroniczna
  wrz 22-24
  piątek - niedziela, g. 20:00
  Sopot, Państwowa Galeria Sztuki
  OSA Festival 2023