stat
Impreza już się odbyła

Brodka (2 opinie)

pop
Konkurs zakończył się Sprawdź zwycięzców

Brodka rusza w trasę! Artystka jesienią zagra najnowszy album BRUT w pięciu miastach: Krakowie, Gdańsku, Warszawie, Wrocławiu i Poznaniu.

BRUT to piąty studyjny album Brodki - wokalistki, kompozytorki, autorki tekstów, reżyserki klipów, artystki wszechstronnej, która tyle samo uwagi poświęca warstwie muzycznej, tekstowej, jak i wizualnej - wszystkiemu, co tworzy. Jak dowiadujemy się z opisu albumu - BRUT to coś wytrawnego, surowego, bez lukru. To także odwołanie do brutalizmu, stylu w architekturze, który zakłada, że najważniejsze są przestrzeń, forma, uwrażliwienie na właściwości stosowanych materiałów i nadawanie im nowych znaczeń.

pop - koncerty w Trójmieście


Podczas pracy w londyńskim Flesh and Bone Studios, pod okiem producenta Oliego Baystona, powstał bezkompromisowy materiał, napędzany klasyczną sekcją rytmiczną, w kt ó rym pobrzmiewają echa punk rocka, trip hopu czy grungeu. Płyta BRUT przepełniona jest powidokami z przeszłości i tęsknotą do lat 90-tych, w odważnym i nowoczesnym wydaniu. W warstwie tekstowej płyta otwiera między innymi dyskusję na temat roli płci. Odważnie mierzy się ze stereotypami narzuconymi przez społeczeństwo, wyraża potrzebę wyjścia z utartych konwenans ó w, tworzy figurę łączącą elementy kobiecości i męskości.

Limitowana przedsprzedaż dla posiadaczy voucherów w AlterSklepie i członków AlterKlubu rozpocznie się w piątek, 17 września 2021 o 12:00.

Otwarta sprzedaż biletów na koncert startuje w poniedziałek, 20 września 2021 o 12:00.

W sprzedaży dostępne będą dwa rodzaje biletów Standard i Health Pass (bilet przeznaczony dla osoby która w dniu wstępu na Wydarzenie będzie posiadała ważny certyfikat szczepienia przeciw COVID-19).

Przeczytaj także

Opinie (2) 1 zablokowana

 • z miłej i niesztampowej idywidualistki zrobiła sie komercyjna przecietna piosenkarka z kredytami

  • 2 6

 • illuminati, ci co mają władzę nad światem.

  ta ,jedna z wybranych, jest przez nich promowana.

  • 2 1

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

 • pop
  gru 3
  piątek, g. 20:00
  Gdańsk, Klub ŻAK
  Rycerzyki
 • pop , clubbing / disko
  gru 3
  piątek, g. 21:00
  Gdańsk, Wolność
  Cypis