• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Brodka - SeaZone Music & Conference 2016 (9 opinii)

Wydarzenie w ramach

Ze względów od nas niezależnych jesteśmy zmuszeni wprowadzić zmiany w organizacji koncertów w Operze Leśnej w dniu 11 czerwca 2016 r.

cze 9-11

piątek - niedziela

Sopot,
bilety 129 - 249 zł
wyprzedane
cze 10

sobota, godz. 18:00

Sopot,
Wstęp wolny
UWAGA! UWAGA! UWAGA!
Ze względów od nas niezależnych jesteśmy zmuszeni wprowadzić zmiany w organizacji koncertów w Operze Leśnej w dniu 10 czerwca 2016r.

Występ artystki Kelis z zespołem zostaje odwołany w tym terminie. O nowym terminie poinformujemy niebawem
Występy pozostałych artystów: Brodka, Krzysztof Zalewski, Hatti Vatti & Lady Katee odbędą się bez zmian.
Osoby, które dokonały zakupu biletów na ten dzień proszone są o dokonanie zwrotu za pomocą formularza dostarczonego przez bileterie. Aby zrekompensować Wam nieobecność Kelis każda osoba, która dokonała już zakupu biletu, będzie mogła wejść bezpłatnie na koncert na podstawie listy gości (prosimy o zabranie ze sobą dowodu tożsamości).

Osoby, które dokonały zakupu karnetów proszone są o dokonanie zwrotu za pomocą formularza dostarczonego przez bileterię. Aby zrekompensować Wam nieobecność Kelis każda osoba, która dokonała już zakupu karnetu, będzie mogła odebrać opaskę dającą takie same uprawnienia (3 dni koncertów + 3 dni imprez klubowych) w punkcie akredytacyjnym na Placu Przyjaciół Sopotu w dniach:
- czwartek 9 czerwca, godz. 15:00 - 20:00
- piątek 10 czerwca, godz. 8:00 - 18:00
- sobota 11 czerwca, godz. 8:00 - 18:00
(Również prosimy o zabranie ze sobą dowodu tożsamości)

Bilety oraz karnety na to wydarzenie, które stanowią nagrodę w konkursach utrzymują swoją ważność.
W związku z powyższą zmianą ustalamy nową cenę biletu jednodniowego do Opery Leśnej. Nowa cena to 25 zł niezależna od miejsca czy sektora.
Program konferencji pozostaje bez zmian.


pop - koncerty w Trójmieście

Występy zespołów Kaliber 44 oraz Wspólna Scena zostają przeniesione do klubu Scena w Sopocie (Al. F. Mamuszki 2, Sopot). W związku z tym, iż klub nie dysponuje warunkami pozwalającymi na organizację koncertu zespołu Steve Nash & Turntable Orchestra odbędzie się on w późniejszym terminie - jesienią bieżącego roku w ramach Before SeaZone Sopot 2017. O dokładnym terminie tego koncertu poinformujemy Was niebawem.

Dotychczas zakupione bilety tracą swą ważność i należy dokonać ich zwrotu za pośrednictwem bileterii, w której zostały zakupione. Osoby, które dokonają zwrotu otrzymają od nas rabat 30% na zakup biletów w nowej lokalizacji. Nowa cena biletu to 40 zł. Po koncercie zostańcie z nami na after party z Redbull Thre3style Show Case (69beats / VaZee / Falcon1)

Bilety, które stanowią nagrodę w konkursach utrzymują swoją ważność.

W związku z powyższymi zmianami wprowadzamy również nową cenę na karnet obejmujący koncert w Operze Leśnej 10 czerwca, w klubie Scena 11 czerwca oraz imprezy w klubach: Sfinks700, Clubogaleria SOHO, Wtedy, Ego, Mewa Towarzyska, Spatif, Dream Club. Nowa cena karnetu to 99 zł. Osoby, które kupiły już karnet, proszone są o dokonanie zwrotu za pośrednictwem bileterii, w której zostały zakupione. Jako rekompensatę mamy dla Was karnet w jeszcze niższej cenie 89 zł.

Program konferencji oraz koncertu 10 czerwca pozostaje bez zmian. Bilety na występ Kelis, Brodki, Zalewskiego i Hatti Vatti można kupić w cenie od 80 zł za pośrednictwem partnerskich bileterii. Mamy nadzieję, że wydarzenie, które rozpocznie się już 9 czerwca okaże się dla wszystkich uczestników niezapomnianym przeżyciem, które pozostawi po sobie tylko najlepsze wspomnienia.

Wszystkie wydarzenia dostępne są na https://www.facebook.com/seazonesopot/events


Po ogłoszeniu wykonawców występujących w sobotę 11 czerwca 2016 na scenie Opery Leśnej (Kaliber 44, Wspólna Scena, Steve Nash Turntable Orchestra z gościnnym udziałem Pauliny Przybysz) Seazone Music & Conference ujawniło gwiazdy piątkowego koncertu, 10 czerwca. Na deskach słynnego obiektu koncertowego wystąpią dwie nieszablonowe artystki - Kelis (US) i Brodka (PL).Amerykańska wokalistka i kompozytorka (Kelis Rogers) po ojcu odziedziczyła nie tylko nazwisko, ale i muzyczną wrażliwość. Pochodzący z Harlemu Kenneth G. Rogers będąc muzykiem jazzowym ukształtował jej muzyczne fundamenty, zaś matka Eveliss, związana z przemysłem modowym rozwijała artystycznie córkę, gdy ta skończyła dwa lata. Dzięki takiemu wsparciu kocha to co robi, a za swą szczerość jest kochana. Choć początki były trudne.

Mimo pomocy The Neptunes / N*E*R*D (Pharrell Williams i Chad Hugo) w rodzimej Ameryce została doceniona dopiero po wydaniu trzeciej płyty. Lecz Europa pokochała ją od razu, od debiutanckiego krążka "Kaleidoscope" z 1999 roku. Dlatego też, tak dobrze przyjmowana jest na starym kontynencie mogąc ukazać szersze spektrum swych możliwości.

Utalentowana czy popularna, wrażliwa czy wyrachowana, mądra czy sprytna, piękna czy ...ładna? Jedno jest pewne - pełna sprzeczności, kontrastów i jak w kalejdoskopie zmienna stylistycznie.

Jej ostatni, szósty album wydany dwa lata temu dla renomowanej, a nie bojącej się dźwiękowych eksperymentów wytwórni Ninja Tune, ukazał jej kolejne oblicze. Mieszając funk, soul i gospel stworzyła mistrzowskie danie jak na profesjonalnego szefa kuchni przystało... Tak! Kelis poza swym muzycznym talentem może pochwalić się oficjalnym tytułem kulinarnego mistrza.

Na jedynym polskim koncercie, który odbędzie się w sopockiej Operze Leśnej, 10 czerwca artystka wystąpi jako jedna z gwiazd SeaZone Music & Conference, dwudniowego spotkania środowiska muzycznego i branży nie tylko z Polski. Wokalistka do Sopotu przyjedzie ze swymi muzykami, wśród których jest Jay Wilcox (instr. klawiszowe), Daishun Johnson (perkusja), Pete Bernard (gitara).

Przed koncertem Amerykanki pojawi się nie znosząca rutyny Brodka. Laureatka trzeciej edycji Idola, zdobywczyni Fryderyków, nominowana do Paszportu Polityki. Nie lubi odcinać kuponów i nie boi się ryzykować. Mimo niepokornej artystycznie duszy od samego początku kariery zyskała ogromne uznanie polskiej publiczności, a każde jej kolejne wydawnictwo przekracza rekordy sprzedaży. Obecnie ma na koncie dwie Złote i jedną podwójną Platynową Płytę, a na sopockiej scenie zagra materiał z nowego, czwartego wydawnictwa "Clashes", którego premierę zaplanowano na 13 maja.

Album ukaże jej nową gitarową stronę, będzie odmienny od tego co grała dotychczas, a utwory nagrane w Stanach Zjednoczonych są samodzielnymi kompozycjami Brodki. O brzmienie wydawnictwa zadbał Noah Georgeson współpracujący z Joanna Newsom i Devendra Banhartem.

Koncerty obu artystek poprzedzi Krzysztof Zalewski, jeden z najlepszych polskich wokalistów, multiinstrumentalista i kompozytor. Po głównej roli w filmie "Historia Roja", współpracy z Nosowską i Hey, Brodką i Muchami zaprezentuje się w solowym materiale. Poza utworami z albumu "Zelig" usłyszymy nowe kompozycje z jeszcze nie wydanego krążka. Będzie to prawdziwy rockowy test na żywym organizmie publiczności.

Zanim jednak Zalewski uwolni rockowego ducha koncert otworzy trójmiejski producent Hatti Vatti z udziałem wokalistki Lady Katee.

Koncerty rozpoczną się o godzinie 18.00

Wszelkie informacje o występach w Operze Leśnej, imprezach klubowych, panelach dyskusyjnych, warsztatach, pokazach, gościach konferencji dostępne są na stronach wydarzenia SeaZone:

Bilety na koncerty do nabycia poprzez
Biletomat.pl, Ticketpro.pl, interticket.pl

Steve Nash & Turntable OrchestraSymfonicznie
Steve Nash & Turntable Orchestra to nowatorski projekt mający na celu połączenie dwóch muzycznych światów - klasycznej muzyki instrumentalnej i sztuki turntablismu, czyli gramofonów obsługiwanych przez DJów. Całość przedsięwzięcia skupia w sobie brzmienia charakterystyczne dla muzyki poważnej, opracowywane jednak za pomocą narzędzi nowych stylów muzycznych, przede wszystkim elektroniki i jazzu. Naturalne dźwięki fortepianu przeplatane są scratchowanymi partiami generowanymi przez gramofony, które pełnią funkcję instrumentów solowych. W projekcie bierze udział 8 najlepszych polskich DJ-ów - mistrzów turntablizmu. Partia fortepianu, padów perkusyjnych, syntezatorów i kontrolerów midi należy do pomysłodawcy i kompozytora projektu - Steve'a Nasha.

Wspólna Scena
Po sukcesie zeszłorocznej trasy, która przeszła do historii z uwagi na wyjątkowe koncerty i legendarne aftery, supergrupa Wspólna Scena powraca aby opowiedzieć historię polskiego hip-hopu, tym razem w Trójmieście. Czterech raperów i dwóch didżejów, bezsprzecznie tworzących filary polskiej sceny, zagra klasyczne nagrania z okresu powstawania tej kultury w naszym kraju, przemieszane z własnymi hitami.

Wystąpią: na mikrofonach Sokół (WWO / TPWC / Prosto), Kosi (JWP), Włodi (Molesta Ewenement / Parias), za gramofonami: DJ Steez (PRO8L3M / Rap History Warsaw) i Mr Krime (U Know Me Records / Północ Centrum Południe). Wydarzenie poprowadzi Stasiak (2cztery7 / Alkopoligamia).
Ponad 20 lat polskiego hip-hopu w formie przekrojowego koncertu podlanego serią anegdot i dawką absurdalnego humoru. "Bierzemy przelew, oddajemy przekaz. Miazga na scenach i bis na afterach".

Kaliber 44 - Official Fanpage
Legenda polskiej sceny hiphopowej, Kaliber 44 powraca z nowym albumem. Koncert w sopockiej Operze Leśnej odbędzie się w ramach trasy koncertowej promującej nowe wydawnictwo. Abradab i Joka mówią: "...Mimo, że chwilę nas nie było, zaczynamy tam, gdzie skończyliśmy. To będzie album dla naszych wiernych fanów, zrobiony w taki sposób, w jaki my czujemy i rozumiemy hip-hop."

Opinie (9) 1 zablokowana

 • informacja o biletach (2)

  Napisaliście, że bilety od 60-120 zł a warto dodać, że przecież jest opcja zakupu karnetu na dwa dni za 159zł i do tego otrzymuje się jeszcze wjazd na trzy dni imprez towarzyszących w sopockich klubach.

  • 12 1

  • masz też szansę zostać rozjechanym na monte kasyno, (1)

   postrzelony w restauracji, lub pobity w skmce

   • 1 1

   • Na monte kasyno to cie wystrugali

    • 0 0

 • Kelis

  Kelis nie zagra koncertu...radzę zwracać bilety!

  • 8 0

 • kelis dowiedziała się o dojnej zmianie

  i postanowiła nie firmować tego

  • 3 0

 • o której Brodka? (1)

  Czy ktoś wie o której zagra Brodka?

  • 4 1

  • 22-23

   • 0 1

 • Kompromitacja... (1)

  Wg planu koncert miał zacząć sie o 18:00. Jest 18:30, na scenie próba, a na widowni pustki. Ochrony wiecej niż publiki. Żadnej informacji kiedy sie zacznie... Kompromitacja organizatorów. To raczej ostatni sezon tej imprezy.

  • 3 0

  • Granie na zwłokę

   Dokładnie - początek koncertów był planowany na godzinę 18, a praktycznie do 19 nic się nie działo - zero zapowiedzi, informacji... później granie na czas, aby wypełnić lukę po Kelis...

   • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.