stat
Impreza już się odbyła

Brave Dreamers. Rozwojowy warsztat dla kobiet

Brave Dreamers to nietypowy warsztat samorozwojowy skierowany do kobiet. Podczas 6 godzinnego spotkania będziecie miały okazję by zweryfikować swoje zasoby i mocne strony, tak by w pełni realizować swój potencjał.

Warsztaty menadżerskie dla kobiet

lis 8-9

piątek - sobota, godz. 9:30 - 14:30

Rozwój niemowlaka - warsztaty

lis 19

wtorek, godz. 13:00 - 15:00

bilety 29 zł
Będzie to czas, by zastanowię się, co dla każdej z nas oznacza szczęście i co zrobić, żeby wykonać pierwszy krok w jego stronę.

Będzie to szansa by w kameralnym gronie porozmawiać o tym, co ważne i wspólnie podziałać kreatywnie. Wysoce prawdopodobnym jest, że w tym czasie odkryjecie coś zupełnie zaskakującego.

Dołożymy wszelkich starań, aby każda z Was wyszła z warsztatu z planem przybliżającym realizację
marzeń

Ramowy plan dnia:
- rozpoczęcie warsztatu i czas na integrację
- odkrywanie swoich zasobów
- przerwa na lunch
- sesja marzeń - tworzenie mapy marzeń
- podsumowanie i zakończenie

Sprawy techniczne:
Spotykamy się o 10:00 w sopockiej Siatce (ul. Podjazd 2/4). Żegnać będziemy się o godzinie 16:00.

Prowadzące:

Agnieszka Olzacka - z wykształcenia animatorka społeczna i pedagożka resocjalizacyjna, ukończyła także kurs Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach st.I. Uczestniczka wielu szkoleń i warsztatów - zarówno krajowych jak i międzynarodowych. Od ponad 10 lat prowadzi rónego rodzaju warsztaty i szkolenia. Robiła już w życiu rozmaite rzeczy, stąd jej chęć do podążania nieszablonowymi ścieżkami w swojej pracy. Jest ciekawa świata i ludzi, lubi sztukę, podróże autostopem, filozofię i naturę. Od niedawna mieszka w Rydze.

Aleksandra Sadowska- absolwentka psychologii klinicznej na Uniwersytecie Gdańskim. Zajmuje się terapią krótkoterminową w nurcie Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Prowadzi konsultacje indywidualne, warsztaty grupowe, szkolenia z zakresu podnoszenia kompetencji miękkich dla młodzieży i osób dorosłych. Ma bogate doświadczenie w pracy z osobami pochodzącymi z innych krajów i kręgów kulturowych. Jest członkiem zarządu stowarzyszenia Centrum Współpracy Młodzieży gdzie koordynuje lokalne i międzynarodowe działania wspierające rozwój aktywności obywatelskiej.
Prywatnie jest mamą 2 dzieci, entuzjastką rodzinnych podróży, jogi i wycieczek rowerowych. Ceni sobie zwykłe, dobre życie w rytmie slow.

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    150 zł
Koszt warsztatu to 150 zł.

Minimalna liczba uczestniczek warsztatu: 6, maksymalna: 16.

JAK SIĘ ZAPISAĆ?
Wyślij maila na pannaflora@gmail.com i 150 zł na konto:
Agnieszka Olzacka
10 1020 3583 0000 3102 0075 6577

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Najpopularniejsze wydarzenia

  • 3 godz
  • |
  • 12 godz
  • |
  • 3 dni
  • |
  • 7 dni