• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat

Bracia Figo Fagot & Cjalis & FIGO i Samogony

Bracia Figo Fagot, a także Cjalis oraz Figo i Samogony zapraszają na Festiwal na bogatości 30%. Niekwestionowani królowie pastiszu disco-polo już 9 grudnia przyjadą do klubu B90 w Gdańsku, by rozkołysać publiczność brzmieniem syntezatorowych solówek, elektronicznych sampli z najgłębszych odmętów klimatu disco polo oraz prześmiewczych tekstów z celną i wyrazistą puentą.


Bracia Figo Fagot:

Grupa została założona we wrześniu 2010 roku, na potrzeby serialu Kaliber 200 Volt, emitowanego w jednej z telewizji muzycznych i jest realną kontynuacją serialowych postaci tworzących wysmakowane disco polo z elementami humorystycznej ironii. Tworzą go "Figo - Fabian Barłoś", czyli Piotr Połać (wokal, teksty) oraz "Fagot - Szymon Filip Barłoś", czyli Bartosz Walaszek (keyboard, wokal, teksty).
Bracia Figo Fagot mają na koncie sześć albumów studyjnych, spośród których pięć pokryło się złotem. Już 9 grudnia zaprezentują na żywo plejadę swoich największych hitów, z "Bożenką", "Ooooo kończy się już noc", "Pisarzem miłości" i "Karolino (KOCHAM CIĘ)" na czele.

disco polo - koncerty w Trójmieście


Cjalis:
Cjalis jest piosenkarzem wykonującym utwory z gatunku electro punk. Odtwórcą roli i kompozytorem piosenek Cjalisa jest Bartosz Walaszek, a kreacja charyzmatycznej postaci została pierwotnie stworzona na potrzeby popularnego serialu Comedy Central "Blok Ekipa", mającego wiele milionowych odtworzeń w internecie.

Artysta ma na swoim koncie takie hity, jak Autodancing, Królowa Dzielni czy Ciuralla. Piosenki Cjalisa biją rekordy popularności na portalu YouTube.

Zobacz relację z poprzedniej edycji (2021)


Figo i Samogony:
Figo i Samogony to Piotr Połać, znany jako połowa duetu Bracia Figo Fagot, ale też muzyk kapel Speculum, Darmozjady i Proces. Z Samogonami współpracuje też Andrzej Izdebski, producent m. in. Ralpha Kamińskiego, Kazika Staszewskiego i Braci Figo Fagot. Zespół zadebiutował pod koniec października 2020 utworem "Nie zaufam nigdy już" (ponad milion wyświetleń), który pojawił się również na wydanym w 2020 roku albumie Braci Figo Fagot "Miliony internautów mogą się mylić".

Podane godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianie.

Informacja o biletach

 • Bilet normalny
  150 zł
 • Przedsprzedaż
  120 zł
Bilety:
Przedsprzedaż: 120 zł
W dniu koncertu: 150 zł

Bilety: bracia-figo-fagot-cjalis-figo-i-samogony-bilety

Opinie