• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Bożonarodzeniowy Jarmark w CH Osowa

Chatki z piernika, makowce, uszka, pierogi, czy własnej produkcji mięsa i inne smakołyki, których nie może zabraknąć na świątecznym stole to wszystko w grudniu znaleźć będzie można na bożonarodzeniowym jarmarku ekologicznej żywności. Słynne już w Gdańsku Żuławskie Smaki będą dostępne dla gości centrum już w dniach 2-3 grudnia, a następnie w kolejne weekendy, aż do Wigilii.

lut 8-11

środa - sobota, godz. 9:00 - 21:00

Gdańsk,
Wstęp wolny
lut 18

sobota, godz. 12:00 - 17:00

Gdańsk,
Wstęp wolny
Ekologiczny jarmark Żuławskie Smaki z pewnością znany jest już dobrze mieszkańcom Trójmiasta. Lokalni producenci żywności, którzy cyklicznie goszczą w CH Osowa, przyciągają wielbicieli naturalnych wyrobów i regionalnych smaków.

Przez cały grudzień Żuławskie Smaki ponownie będą dostępne dla klientów centrum. Tym razem będzie to iście świąteczny jarmark, na którym można będzie znaleźć przysmaki, które obowiązkowo powinny pojawić się na świątecznym stole. Nie zabraknie tu wigilijnych pierogów czy uszek, pieczonych mięs, swojskich wędlin, a do tego tradycyjnych bożonarodzeniowych wypieków jak makowce czy pierniki. Wyjątkowo efektowym wypiekiem, który co roku zachwyca, zwłaszcza najmłodszych smakoszy będą własnoręcznie przygotowane i pięknie udekorowane chatki z piernika.


Bożonarodzeniowy jarmark to coś, co chyba w każdym z nas wywołuje pozytywne myśli czy wspomnienia. Bardzo cieszymy się, że możemy zaprosić naszych klientów na kolejną edycję Żuławskich Smaków, która w grudniu przebiegnie zdecydowanie pod znakiem Świąt. Wszyscy miłośnicy tradycyjnych dań, a do tego produktów dobrej jakości, z pewnością będą mieli w czym wybierać - mówi Aleksandra Słowińska, dyrektor Centrum Handlowego Osowa.

Warto dodać, że wszystkie potrawy i przysmaki oferowane podczas jarmarku, powstają w małych, domowych wytwórniach, a do ich przygotowania producenci używają naturalnych składników, bez dodatków ulepszaczy, dzięki czemu zachowują swój wyjątkowy smak.
 
Żuławskie Smaki otwarte będą w CH Osowa już 2 i 3 grudnia, a następnie w kolejne weekendy 9-10 i 16-17 grudnia. Ponadto dla wszystkich, którzy będą chcieli poczuć świąteczny klimat jarmarku tuż przed Wigilią, będzie on czynny jeszcze 22 i 23 grudnia, dzięki czemu przysmaki można będzie zakupić jeszcze tuż przed samymi Świętami.

Opinie