stat
Impreza już się odbyła

Born by Music - Naughty Girls - Dotti & Mike G.

Zapraszamy serdecznie na kolejną odsłonę tak lubianej (nie tylko przez Panie) ;) imprezy pt. 'Niegrzeczne dziewczyny". Panie wchodzące do MA (21:00-23:00) w spódniczkach mini lub szortach nie płacą za wstęp i otrzymują welcome drinka gratis (nie zapomnijcie odebrać przy wejściu talonu na drinka).

paź 31

sobota, godz. 21:00

Gdańsk,
bilety 20 zł
lis 7

sobota, godz. 22:00

Gdańsk,
Wstęp wolny
W tą sobotę nie po raz pierwszy w czasie imprezy gościć będziemy świetną wokalistkę Dotti. Będzie zabawiać Gości Miasta Aniołów śpiewając do naszego Rezydenta Mike G.

Zapraszamy do Miasta Aniołów na imprezę "BORN BY MUSIC". 14.03. Sobota . Start 21:00. W tą sobotę bawimy się w klimacie mashup, funk, rnb, deep i latino house i oczywiście największych i najbardziej znanych hitów dyskotekowych granych w Mieście Aniołów czyli tzw. klasyki Miasta. Nie zaczynajcie before w domu, im wcześnie przyjdziecie tym większa szansa, że nie ominą Was promocje, które przygotowaliśmy. Zdjęcia z imprezy - fotograf Koryt. Efekty świetlne - świetlik Koryt.

Zapraszamy do Miasta Aniołów.

Czeka wiele atrakcji i promocji.

Więcej imfo na www.facebook.com/KlubMiastoAniolow
oraz na www.miastoaniolow.com.pl

Rezerwacje stolików pod numerem 58 768-58

Dotti to pochodząca z Warszawy przyszła aktorka musicalowa, obecnie studentka Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku oraz absolwentka Szkoły Aktorskiej Haliny i Jana Machulskich w Warszawie. Na swoim koncie ma wieloletnie doświadczenie sceniczne zdobywane na scenach teatralnych oraz estradowych w całej Polsce. Do ostatnich sukcesów może zaliczyć koncert musicalowy "I love NY", który odbył się w Teatrze Muzycznym w Łodzi. W branży klubowej działa intensywnie już od 2005 roku, i to zarówno w klubach warszawskich, jak i gdańskich. Z bardziej znanego grona polskich gwiazd supportowała takie gwiazdy jak Ewa Farna, Natasza Urbańska czy zespół Bajm. Swoją pozytywną energią przyciąga uwagę nawet tych najbardziej wymagających imprezowiczów. Jej śpiew wprawi każdego w dobry nastrój i sprawi, że zabawa stanie się jeszcze bardziej szalona.

Informacja o biletach

Panie wchodzące do MA (21:00-23:00) w spódniczkach mini lub szortach nie płacą za wstęp i otrzymują welcome drinka gratis (nie zapomnijcie odebrać przy wejściu talonu na drinka). Po 23:00 wstęp 10 zł.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.