stat
Impreza już się odbyła

Boris / Arabrot

Zapraszamy na wspólny koncert zespołów Boris + Arabrot, którzy zaprezentują swoje cięższe brzmienia w Gdańsku.

Boris
to eksperymentalna japońska formacja powstała w 1992 roku w Tokio. Od początku tworzą ją Atsuo Mizuno na perkusji i wokalu, Takeshi Ohtani na basie i gitarze rytmicznej oraz Wata na gitarze prowadzącej i klawiszach. W ciągu trwającej ćwierć wieku kariery zespół wydał aż dwadzieścia trzy longplaye studyjne. Ostatni krążek Boris wydany został dwa lata temu i nosi tytuł "Dear".

ciężkie brzmienia - koncerty w Trójmieście


Arabrot
Norweski Arabrot przyjedzie ze swoim ósmym longplayem studyjnym, zatytułowanym "Who Do You Love". Premiera na nośniku fizycznym odbyła się 7 września 2018 roku za sprawą Pelagic Records. Na potrzeby "Who Do You Love" Kjetil Nernes przygotował dziesięć kompozycji. Po uporaniu się z agresywną formą raka muzyk wyruszył w 2016 roku w trasę po Wielkiej Brytanii, co wieczór grając w innym miejscu z lokalnymi artystami. Spotkania te stanowiły inspirację do powstania nowego materiału. "Who Do You Love" został częściowo zarejestrowany w opuszczonym kościele, w którym Kjetil mieszka wraz z żoną Karin Park, zawodową wokalistką i pianistką. Pozostałe ścieżki nagrano w "Electrical Audio" w Chicago pod okiem Grega Normana.

Przeczytaj także

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.