• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat
Impreza odwołana

Bonson - Królu Złoty Tour

DR.INY we współpracy z Agencja The Moon prezentują 13 listopada w Gdańsku, Bonson z premierowym koncertem na trasie promującej album "KRÓLU ZŁOTY".

sie 7

niedziela, godz. 16:00

Gdańsk
bilety 159 zł
sie 28

niedziela, godz. 20:00

bilety 79 - 279 zł
Kup bilet
Zmiana daty koncertu - więcej informacji wkrótce.


hip-hop - koncerty w Trójmieście


Bilet VIP oprócz wejścia do klubu bez kolejki zawiera plakat Królu Złoty z autografem Bonsona, pamiątkowy bilet oraz DR.INowe skiety i zapalniczkę

Złoty Król, to ironiczne odwołanie do osobowości Bonsona. Artysta znany jest z dość hulaszczego trybu życia, sukcesywnie jednak w jego życiu następuje stabilizacja. Stara się opierać pokusom, mimo to demony często czekają za rogiem i nie zawsze udaje się odeprzeć ich atak. "Król się bawi złotem płaci", ale czy wszystko złoto co się świeci?
Najnowsze wydawnictwo to jego najbardziej nieoczywista produkcja. Bonson nie współpracował jeszcze przy żadnej swojej płycie z tyloma producentami, co pokazuje szeroki przekrój albumu. Okazję do zapoznania się z materiałem Bonsona będziecie mieli w 9 miastach na jesiennej trasie koncertowej

Liczba biletów bardzo ograniczona!

Wstęp: 18+

Bilety dostępne na Going., empik bilety oraz w salonach Empik.

Bilety:
goingapp.pl
empikbilety.pl

RegulaminOświadczenie o stanie zdrowiaOrganizator zobowiązuje się do przestrzegania zasad reżimu sanitarnego proponowanego przez służby państwowe. Powierzchnia zostanie odpowiednio zdezynfekowana, na terenie imprezy znajdować się będą dodatkowe środki dezynfekcji, a każdy uczestnik zobowiązany jest do zachowania dystansu społecznego oraz założenia maseczki.

Informacja o biletach

 • Bilet normalny
  50 - 150 zł
 • Przedsprzedaż
  40 - 45 zł
Kiedy: 13.11.2020
Bilety: 40/45/50
Bilet VIP: 150

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.