stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Bokka (3 opinie)

zobacz zwycięzców

Konkurs zakończony
W związku z wypadkiem zespołu, koncert został przeniesiony na 17 maja.

BOKKA to bez wątpienia najbardziej niezwykły debiut roku 2014 na polskiej scenie muzycznej. Debiutujący zespół, który od początku działa incognito. Artyści występują w maskach, by skierować naszą uwagę na to, co jest dla nich najważniejsze - na swoją muzykę. Na to, co robią teraz, nie zaś ich osiągnięcia czy historię. Jedyne, co o nich wiadomo, to że sercem formacji są znani muzycy.

bilety 50-95 zł
Kup bilet


Romantyczna idea tajemnicy i działania w cieniu, bez udzielania wywiadów i obecności w mediach, została bardzo dobrze przyjęta przez fanów i dziennikarzy. Świetne recenzje w polskiej i zagranicznej prasie (np. znakomity portal Pitchfork), wyprzedana debiutancka trasa koncertowa w Polsce w salach 800+, zaproszenia na festiwale (m.in. Open'er, Tauron Nowa Muzyka, Audioriver, The Great Escape (UK), Reeperbahn Festival (DE), to niezwykłe osiągnięcia jak na pierwszy okres działalności formacji.

Pierwszy singiel BOKKI "Town Of Strangers", z albumu "Bokka" (Nextpop, 2013) został zmasterowany w Londynie przez słynną Mandy Parnell, od lat współtworzącą brzmienie płyt m. in. Bjork, Sigur Ros, Little Dragon, Depeche Mode, Paula McCartneya, a teledysk na You Tube ma już ponad 5 milionów odsłon.
Zespół gościł także na festiwalach takich, jak Orange Warsaw Festival, Colours of Ostrava (CZ), Positivus Festival (LV), Grape Festival (SK), czy Eurosonic Noorderslag (NL) oraz ma za sobą koncerty w zagranicznych klubach, m.in. A38 w Budapeszcie, Ancienne Belgique w Brukseli, czy Palac Akropolis w Pradze.

Premiera drugiego albumu pt. "Don't Kiss And Tell" (Nextpop, 2015) odbyła się 2 października 2015. Po wydaniu albumu zespół odbył trasę promującą "DKAT", podczas której zagrał koncerty zarówno w Polsce, jak i za granicą. Rok 2017 to odpoczynek od koncertów i skupienie się na pracy nad trzecim studyjnym albumem zespołu.

Przeczytaj także

Informacja o biletach

 • Bilet normalny
  59-79 zł
 • Przedsprzedaż
  49-69 zł
Miejsce stojące Przedsprzedaż - 49,00 PLN
Miejsce stojące Dzień Koncertu - 59,00 PLN

Miejsce siedzące (Balkon) Przedsprzedaż - 69,00 PLN
Miejsce siedzące (Balkon) Dzień Koncertu - 79,00 PLN

Loża 5-osobowa Przedsprzedaż - 345,00 PLN
Loża 5-osobowa Dzień Koncertu - 395,00 PLN
Dodaj zdjęcie

Opinie (3)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

 • clubbing / dyskoteka , muzyka elektroniczna
  paź 20
  sobota, g. 22:00 - 5:00
  Sopot, S.F.I.N.K.S 700
  Neuroshock with Audio
 • reggae , muzyka elektroniczna
  paź 26
  piątek, g. 20:00
  Gdynia, Klub Ucho
  Vavamuffin

Najczęściej klikane (7 dni)