stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Blues Connections na Dzień Kobiet - Dreaming of You (1 opinia)

Każda okazja jest dobra jeśli chodzi o bluesa, ale ta jest wyjątkowa! Po sześciu miesiącach Blues Connections wraca do Oliwskiego Ratusza Kultury z koncertem poświęconym Paniom! I to będzie święto nie tylko dla Pań, ale również dla wszystkich fanów bluesa.

Blues Connections zadebiutował na trójmiejskiej scenie muzycznej w 2017 roku i od tego czasu zdobywa serca coraz liczniejszej publiczności. Piotr Słodkowski, będący w składzie od ponad roku, to gitarzysta, którego solówki elektryzują słuchaczy pięknymi liniami melodycznymi i klasycznym blues-rockowym brzmieniem. Na gitarze basowej gra jego brat-bliźniak Krzysiek Słodkowski (ponad 2 lata w Blues Connections), który  znakomicie tworzy puls granych utworów, a brawurowymi improwizacjami czaruje słuchaczy na każdym koncercie. Od początku istnienia zespołu śpiewa i gra na gitarze akustycznej Michał Jaśkiewicz. Jego wokal to jedna z głównych przyczyn tego, że zespół tak bardzo się podoba żeńskiej części publiczności. Brzmienie Blues Connections dopełnia na harmonijkach ustnych Mikołaj Flont. Na koncercie spodziewajcie się dużej dawki bluesa - zarówno standardów, jak i autorskich utworów z pierwszej EP-ki zespołu.

blues - koncerty w Trójmieście


Zapraszamy serdecznie!

 

Przeczytaj także

Opinie (1)

  • pandemicznie i seksistowsko

    Wyszłam z tego koncertu zdruzgotana. Muzyka, wiadomo, bardzo dobra, natomiast organizacja skandaliczna- do malutkiej sali wpakowano tyle publiczności, że dystans społeczny wynosił jakieś 10 cm. Na palcach dałoby się policzyć osoby, które siedziały w maskach. Na wejściu podawaliśmy dane na wypadek zarażenia koronawirusem, trochę kpina, zważywszy, że nie dopilnowano żadnych środków ostrożności. A nie, przepraszam, długopisy, którymi wypełnialiśmy formularze, były dezynfekowane :/
    Co do seksizmu i przyzwolenia na przemoc seksualną natomiast, pan grający na harmonijkach, w pewnym momencie powiedział, że wg niego każda kobieta powinna mieć kogoś, kto zaśpiewa jej tę piosenkę, po czym zagrali "5:30" zespołu Harlem. A tam teksty "w twoich oczach widzę rozkosz, chociaż twoje usta mówią nie", "mówisz, ja nie słucham, nie". Serio, każda kobieta powinna marzyć o czymś takim??

    • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.