• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Błogosławieni

Drodzy, z ogromną radością pragniemy Was zaprosić na kolejne spotkanie wielbieniowo-kaznodziejskie, tym razem do ERGO ARENA, GDAŃSK/SOPOT. Nazwaliśmy je BŁOGOSŁAWIENI, gdyż jesteśmy przekonani, że rozrzutna miłość naszego Ojca będzie się na nas obficie wylewała i sprawi w nas prawdziwie błogosławione owoce. Spotkamy się tuż po Wielkanocy w wigilię Święta Bożego Miłosierdzia, czyli w najlepszym możliwym czasie. Głosić będą jak zawsze o. Adam i o. Tomasz, a w modlitwie wspomagać nas będzie "owca".

Najgoręcej Was wszystkich zapraszamy, spotkajmy się i pozwólmy, żeby Jego miłosierdzie nas ocaliło i pobłogosławiło! Czekamy na Was!

BŁOGOSŁAWIENI to spotkanie wielbieniowo-kaznodziejskie, na które do ERGO ARENY 15 kwietnia 2023 zapraszają Dominikanie: o. Adam Szustak OP i o. Tomasz Nowak OP. Wydarzenie odbędzie się tuż po Wielkanocy, w wigilię Święta Bożego Miłosierdzia, a głoszone kazania przeplatane będą modlitwą i muzyką.

Przeczytaj także

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    55 - 500 zł
CENY BILETÓW:
Cena podstawowa biletu – 55 ZŁ

Jeśli chcesz wspierać dzieła LANGUSTY NA PALMIE, pomóc nam organizować kolejne wydarzenia, oraz pomóc realizować nowe projekty możesz wybrać opcję BILETY z Cegiełką Patrona. Przyłącz się do naszych poszukiwań piękna i dobra.
Obiecujemy, że nie zawiedziesz się, widząc efekty naszej pracy. Działaj razem z Nami.

Cena biletu + CEGIEŁKA PATRONA I – 75 ZŁ
Cena biletu + CEGIEŁKA PATRONA II – 100 ZŁ
Cena biletu + CEGIEŁKA PATRONA III – 200 ZŁ
Cena biletu + CEGIEŁKA PATRONA IV- 500 ZŁ

UWAGA!
Ceny biletów dotyczą wszystkich miejsc na sali, to Ty sam wybierasz cenę.

Opinie 1 zablokowana