Impreza już się odbyła

"Black & House" Matthew Colss & Dj Rim

Matthew Colss (Mateusz Kolasiński) - kojarzony ze znanego na Pomorzu kolektywu djskiego MTC-Music, którego jest pomysłodawcą i założycielem. Obecnie kolektyw ten ma za sobą mnóstwo imprezowych doświadczeń, co sprawiło, że eventy sygnowane marką MTC odznaczają się profesjonalizmem, niesamowitymi efektami wizualnymi oraz najlepszym doborem muzyczno - artystycznym. Warto zaznaczyć, że liczne sukcesy tego projektu sprawiły, iż dje w nim zrzeszeni zaczęli występować na terenie całego kraju.
Sam artysta w trakcie swojej kariery współpracował z takimi gwiazdami jak: Dj Adamus [001-records], Carla Roca czy Sergio Flores [Defected Rec/PurpleMusic] w ramach imprez MTC-Exclusive, a także u boku takich postaci jak: Diana D'Rouz, Seb and Salsa Flava, DiscoBart, Chris Jaxx, Martin Shaft, Raha Sash, Marco Kendi, Jack Creed [48Agency], Rico Bass, Dj Rimm and Fresh [NapadNaBaun$], HouseJunior, Matush...
Na swoim koncie ma występy w najbardziej prestiżowych klubach na Pomorzu: Miami Nice, Mosquito, Senso, Laplage, Kwadratowa, Copacabana, Tabu, Babaloo, Sfinks, Mandragora, Negatyw, Parlament i wielu innych.
Od 2007 roku wykłada na Audioline Dj's School, gdzie przekazuje wiedzę związaną ze sztuką miksowania na gramofonach. W swoich setach stawia na energetyzujące brzmienia Disco, Latin oraz funky w połączeniu z house'owym temperamentem. W sezonie letnim można go usłyszeć na imprezach
w ramach tras wakacyjnych pod nazwą "MTC Black'n'House", które organizuje wspólnie z DJ Rimm'em [Napad Na Baun$]. Poza tym regularnie grywa w Łebie na plażowych imprezach podczas wakacji.

Oprócz organizowania i grania imprez zajmuje się także własną produkcją muzyczną. Pierwsze doświadczenia jako producent nabrał przy współpracy z meksykańską sceną House remiksując dla Daniela Castillo oraz Evelin. Obecnie ma za sobą kilka własnych produkcji oraz wydanie singla "Do U Want" w wytwórni "Sentence Of House".
W najbliższych planach ma nagranie autorskiego albumu, w którym udzielą się znane postacie polskiej sceny klubowej.

Bio DJ RIMM Urodzony w 1986, na scenie muzycznej od 2002 roku jako producent, a od 2006 dj i organizator imprez.

Specjalizuje się w czarnej muzyce (R'n"B, Hip-hop, Dancehall, Funk, Disco), dzięki czemu skreczing czy zwariowany mix są jego standardem. Ostatnio przenosi te umiejętności na muzykę klubową i elektroniczną. W graniu przede wszystkim stawia na energię, którą wyzwala poprzez dynamiczny mix na wysokim poziomie technicznym.

Uczestnik szeroko reklamowanej, djsko-tancerskej trasy "Napad Na Baun$" w 2006 roku. W wakacje 2007 z agencją Number One organizował trasę Mix&Bauns na zlecenie firmy Polkomtel - operatora sieci Plus GSM. Supportował gwiazdy polskiej sceny hip-hop - m.in. Tede, Donguralesko, Pezet, Onar, Numer Raz.

Miał też swój wkład jako dj w Esende Mylffon Tour(trasa koncertowa Tedego), Shake Ya Booty, Booty Challenge oraz Dance Battle For Poland(zawody tańca hip-hop), Top Trendy Festival Afterparty, HipHop Kemp Promo Jam.

Od 2008 roku wraz Matthew Colssem rozwija projekt pod nazwą MTC Black&House, w ramach którego pierwotnie odbyło się 12 nadmorskich imprez od Kołobrzegu po Sopot. Polega na konfrontacji profesjonalnych setów z gatunku black, r\'n\'b z setami house. W wakacje 2009 B&H ewoluował o nowe kluby, klawiszowy live-act oraz obecność MC.


Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.