• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat

Bitwa o Stocznię 2023

Zapraszamy na dziewiątą edycję najstarszej bitwy freestyle'owej w Polsce - Bitwy o Stocznię. Czwórka rozstawionych zawodników powalczy z czwórką zawodników wyłonionych na drodze eliminacji o Pas Stoczni Gdańskiej oraz nagrodę finansową. Przygotujcie się na epicką noc, pełną przekminionych punchy oraz szalonych emocji.

Niebawem zaczniemy ogłaszanie rozstawionych, prowadzących i jury. Tradycyjnie bitwę w transmisji HD będzie można obejrzeć również w systemie PPV.
Rozstawieni:
1. Ogłoszenie wkrótce
2. Ogłoszenie wkrótce
3. Ogłoszenie wkrótce
4. Ogłoszenie wkrótce
Prowadzenie:
MC - Ogłoszenie wkrótce
DJ - Ogłoszenie wkrótce
JURY:
1. Ogłoszenie wkrótce
2. Ogłoszenie wkrótce
3. Ogłoszenie wkrótceNa naszym profilu facebook będziemy na bieżąco ogłaszać rozstawionych, jury i prowadzących. 

Transmisja PPV


Zapisy do eliminacji:
bitwaostocznie@gmail.com
W treści podając: Imię, Nazwisko, Ksywę, Wiek, Miasto oraz załączając potwierdzenie kupna biletów.
 
Otwarcie drzwi o 17:45
Początek eliminacji o 18:30
Runda finałowa o 20:00
Zakończenie ok. 23:00 
 
ZASADY BITWY O STOCZNIĘ 2023
Eliminacje.
Startują o godzinie 19:00.
Eliminacje oceniają sędziowie w trzy osobowym składzie.
Wystartować może każdy zawodnik, który zgłosił się drogą mailową na adres bitwaostocznie@gmail.com. W treści zgłoszenia należy podać imię, nazwisko, ksywkę, wiek, miasto pochodzenia oraz przesłać potwierdzenie zakupionego biletu. Zawodnik startujący w eliminacjach musi posiadać ważny bilet na wydarzenie. Zawodnicy występować będą w trójkach. Każda z trójek będzie miała minimum 100 sekund walki na temat w wymiance co cztery wersy. Aby każdy z zawodników miał tyle samo wejść, prowadzący ma prawo przedłużyć walkę. Jury wybierze ósemkę najlepszych zawodników eliminacji, która w barażach powalczy między sobą o awans do rundy finałowej.

Eliminacje - Baraże.
Jury wybierze spośród uczestników eliminacji BARAŻOWĄ ÓSEMKĘ. Wytypowani zawodnicy, dobrani w pary, powalczą między sobą w CZTERECH WALKACH barażowych o CZTERY MIEJSCA w fazie grupowej. Walka trwać będzie jedną rundę, po minucie dla każdego na wejście Z TEMATEM. W przypadku remisu nastąpi dogrywka, po pół minuty dla zawodnika na freestyle bez tematu.
Losowanie fazy grupowej.

W fazie grupowej spotka się 8 zawodników. Czwórka rozstawionych oraz czwórka z baraży. Najpierw następuje losowanie po dwóch rozstawionych zawodników do każdej grupy, następnie do każdego z nich dolosowywanych jest po dwóch zawodników z eliminacji.

Faza Grupowa
W tej fazie w grupie zawodnicy walczą każdy z każdym wewnątrz grupy. Każda walka trwa dwie rundy po 1 minutę na zawodnika. Wejścia z tematami oraz z obrazkami. W razie dogrywki następuje minuta na wspólny temat, wymiany co 4 wersy. Z fazy grupowej wychodzi dwójka najlepszych zawodników i awansuje do półfinałów. W wypadku, kiedy do wyłonienia zawodnika, który wychodzi z grupy potrzebny będzie baraż - prowadzący będzie decydował o formule barażu.
Punktacja w fazie grupowej - 3 pkt za zwycięstwo i 1 pkt za remis. Kiedy mamy remis? Kiedy większość sędziów wskaże na remis, zarządzamy jedną dogrywkę. Jeśli po dogrywce wciąż, większość sędziów wskazuje remis, kończymy pojedynek i obu zawodników otrzymuje po 1 pkt. Remisy możliwe będą tylko w fazie grupowej. Z grupy wyjdzie dwóch zawodników z największą liczbą punktów. O werdykcie decyduje przewaga głosów wewnątrz jury.

Półfinały
Na pojedynek półfinałowy składać się będą dwie rundy. W pierwszej rundzie każdy z zawodników będzie miał po minucie na freestyle pod obrazy pojawiające się na ekranie. W drugiej rundzie, w czasie 2 minut zawodnicy będą wymieniać się nawijką co cztery wersy, nawijając rotacyjnie i bez tematu. W przypadku dogrywki, nastąpi minutowa nawijka ze wspólnym tematem i wymianą co cztery wersy.

Finał
Na pojedynek finałowy składać się będą dwie rundy. W pierwszej rundzie każdy zawodnik ma po minucie na freestyle w tematyce zgodnej z obrazkami pojawiającymi się na ekranie. W drugiej rundzie w czasie 90 sekund zawodnicy będą wymieniać się nawijką co cztery wersy, nawijając rotacyjnie pod obrazy pojawiające się na ekranie. W przypadku dogrywki, nastąpi minutowa nawijka z wymianą co cztery wersy na wspólny temat.
Wygrany zgarnia nagrodę w wysokości 2000 PLN oraz Pas Mistrza Stoczni Gdańskiej.
 
Kup bilet
gru 8

piątek, godz. 20:00

Gdynia,
bilety 109 zł
przedsprzedaż 89-99 zł
sty 8

poniedziałek, godz. 17:00, 19:30

bilety 129 zł
Kup bilet

Opinie